Zaustavljao aute na cesti, nokautirali ga!

Zaustavljao aute na cesti, nokautirali ga!

Član
skora je napisao(la):
:lol::lol:
Ima i u mom selu jedan bolid, napije se pa trazi frku! jedne prilike poceo zaustavljati saobracaj i naidju karatisti sa nekog prvenstva i fino ga pospreme! :lol: Tu su mu ispravili vijuge, pa vise i ne pije!:D

Mislim ako se karatista pobije van dvorane dobija suspenziju i ne može više ići na natjecanja. No pošto je to BiH, sve može :lol:
 
Član
BlackT je napisao(la):
skora je napisao(la):
:lol::lol:
Ima i u mom selu jedan bolid, napije se pa trazi frku! jedne prilike poceo zaustavljati saobracaj i naidju karatisti sa nekog prvenstva i fino ga pospreme! :lol: Tu su mu ispravili vijuge, pa vise i ne pije!:D

Mislim ako se karatista pobije van dvorane dobija suspenziju i ne može više ići na natjecanja. No pošto je to BiH, sve može :lol:

Ma i ja sam bivsi karatista i trenutno rekreativno kik-box i sve ja to znam, al' neznate vi kako je taj lik smor bio dok se ubijao od alkohola, nisam mu ja jednom priusio, nemozes se rijesiti budale!:D A nije to bilo tuca, to je samo bilo udaranje, nije to isto, klepis ga jednom, eventualno dvaput i to je to...:D:lol::lol::lol:
 
Top