vw:D

vw:D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hahahahahahha koja ludnica!!!! Ali ja cu reci, najizdrzljivija auta, uradi ovo nekom bmw-u, mercu, francuze necemo ni govorit otpao bi mu tocak na prvoj rupi..
 
ArminM je napisao(la):
ovo je grehota radit,znali smo mi i bez ovog da je VW izdrzljivo auto;);)

Potpis ;)

i jos nesto sad znam kako mi se auto ponasa pri vecim letovima, sad imam dozu samopuzdanja_ mislim na golfa 3icu:lol::lol::lol::lol:
 
tuby je napisao(la):
Ja opasnih testova, prava realna voznja po bosanskim cestama. ;)

Vjeruj da na nekim podrucjima se ceste uopste ne odrzavaju, i kada nesto rade nista se ne pospremi i na novo uradi. Milion je prijelaza koji su zamo zakrpjeni asfaltom koji je izrovljen.
 
Član
Astra je napisao(la):
hahahahahahha koja ludnica!!!! Ali ja cu reci, najizdrzljivija auta, uradi ovo nekom bmw-u, mercu, francuze necemo ni govorit otpao bi mu tocak na prvoj rupi..
rec ces da je wagen izdrzljiviji ?!

ali dobar test inace se svi auti ovako testiraju i jos gore :) ja bi obo radio za nikakvu placu samo nek aute doniraju :) to bi mi bio hobi i antistres rekreacija
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
tuby je napisao(la):
Ja opasnih testova, prava realna voznja po bosanskim cestama. ;)

Vjeruj da na nekim podrucjima se ceste uopste ne odrzavaju, i kada nesto rade nista se ne pospremi i na novo uradi. Milion je prijelaza koji su zamo zakrpjeni asfaltom koji je izrovljen.

ma znam i sam.
odjednom se pojavi neka rupa i ne mozes je izbjeci.
Gore kod zeljeznicke stanice je bilo nesto izrovljeno pa smo neku noc uletili u tu rupu da sam imao osjecaj da smo tocak otkinuli, a opet nista nije bilo. Bio je golf 4 pa eto valjda bio vec na tim testovima pa mu nije frka. :D
A dobro je dok si u svom podrucju, pa znas svaku rupu gdje se nalazi, ali kad odes negdje pa uletis, bas sam nedavno tako na rupu rasjekao gumu pored falca i morao mjenati. To me pravo zeznulo.
 
Legend
hah transporter leti ko burek u svemiru ... jbg sve se to mora da bi mogao unaprediti...prodati pod kvalitet neki
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top