Voznja auta na stranim tablicama???

Voznja auta na stranim tablicama???

Član
Skrabo je napisao(la):
Moj stari je vozio passata 35i na satrnim tablama tj..nma nasim 2 godine..:cool: :cool:

Skinuo njemacke table i samo stavio nase BH table i vozio tako odjavljenog 2 godine dana ;)
Sve ti je gdje zivis,kuda vozis i ostalo ;)

Ja sam isto tako vozio... to je regularno 100% samo se držite tog i nema problema nikakvih.


Pa jeste normalni vi... što bi postojao onda zakon... ustvari pročitajte od trizexa postove i sve će vam biti jasno. Ja kad sam htio uvest auto koje nebih vozao već na SR, izhebao sam se toliko da sam odustao...
 
Član
Ljudi manite se ćorava posla , to je sve ilegala. Samo je sreća tim likovima da se nije ništa desilo , ali kako u BiH sve funkcioniše dobro,onda se i to donekle toleriše. I sam sam dovezo ko zna koliko auta iz Italije na falšaka zeleni ,bez reviziona , al to su prekršaji ko kuća. Al ne bih nikad više tako vozio odkad mi je kolega naj*o,tačnije više vlasnik auta u italiji,inače isto poznanik .Kreten je uspio opaliti auto njemačkih tablica ,bilanca 19000 evra odšteta (šteta na autu+trzajna ozlijeda vrata) , oduzeto auto(BMW 528i 97g.p) , prekršajna prijava za izazivanje nesreće+prijava za carinski prekršaj. Tako da se ja nebi igrao vatrom. Najmanja je stvar policija ako te uhvati,problem je ako napraviš udes.
 
Član
cek a jel ovo regularno sto rece eMIRnAME, tako i moj drug otac mu radi u Austriji, kupi tamo registrovano auto, dovuce ga njemu ovdje i stalno tako radi i vozi bez problema.Ne znam kad je zadnji put vozio na nasim tablama.To bi trbalo biti regularno valjda , ima papire sve..
 
Član
Ima sve papire i to je regularno auto i sve, ali nije legalno da se vozi ovdje, ja vozim, i dosta ljudi vozi, ali ti moze svaki policajac uzet vozilo dok vlasnik ne dodje po njega, ja nisam imao problema sa tim, posto nepravim velike prekrsaje, al neko ko pravi prekrsaje i ko se misli zezat sa policijom to nije za njega. Meni i da oduzmu najgore sto mi moze to je da nemam vozilo mjesec dana dok se otac ne vreti i ponovo vozim, al i tome ce stati u kraj i nece se moci tako ili ces morat placat nesto drzavi, tako to kod nas ide.
 
Član
ja sam sebi htjeo tako uzeti auto i vozati ga al sam brzo odustao jer su mi rekli da cu imati problema pokemonima(policijom) kako ih ja zovem,jer mi mogu oduzeti auto i da mi ga vrate dok ne dode pravi vlasnik..tako da se to ne isplati nikako..jedino uzet vozati malo i prodati u dijelovima..
 
Top