VASE MISLJENJE O VOZILIMA SLJEDECIM ??

VASE MISLJENJE O VOZILIMA SLJEDECIM ??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zdravo danas sam prodao svog golf-a eh u ponudi su mi sljedeca vozila nema ih puno znaci cijena je zadovoljavajuca' detaljne informacije necu vam reci samo VASE MISLJENJE I ET PO NEKI SAVJET ... HVALA :) Slike slijede

GODINA PROIZVODNJE SU SVI: 2002 pa nadalje
MOTOR: DIESEL
 
Član
Ja se ne razumijem u ova vozila,tako da ne bih ni jedan od ovih ali sam srcem za VW,ali tvoje su pare...Ali ako bas moras onda Opel;)
 
Član
Ja nebi nijedno.. Sto nevidis neku Alfu 2.4jtd, neki bmw 2.5 dizel il tako nesto.. neznam sta trazis
 
Mrva je napisao(la):
Ja nebi nijedno.. Sto nevidis neku Alfu 2.4jtd, neki bmw 2.5 dizel il tako nesto.. neznam sta trazis

sta sebi sada kupim to se opet prodaje za koji mjesec jer u krvi mi je da mjenjam auta'.... u ponudi ima i alfa 2.4 JTD 2002 god
 
Član
ja bi uzeo uvu Vecu, ipak je za 3 klase jaca od svega ostalog sto vidim ovdje.
Drugi izbor Alfa... ipak je to auto koje se mora voljeti, ali reko sam ti... Vectra je brod za sve ovo ostalo;)
 

LSD

Član
pug ili vektra.....razlog oba su udobna ko dushek.....oprema zadovoljavajuca...a kad dodje vrijeme za prodaju i jedno i drugo ces prodati 3 puta prije nego recimo alfu...ili lagunu:icon_smile:
 
Član
da sam na tvom mjestu ja bi lagunu,svi nesto imaju pogresno misljenje o ovom autu,a vecina nije probala,ja sam vozio dva tri razlicita modela,bas sam zadovoljan,puga ne bi,sad ih ima skoro ko golfova dvica,tako da to otpada,,ovo ostalo necu komentarisa:);););)
 
BHT Ovisnik
laguna i pug sto se tice udobnosti malo koje auto u tom rangu im moze biti konkurencija,focus mi nekako klasa ispod svih,alfa prava luksuzna krstarica,al opet moj izbor vectra,po cijeni,opremi i sl. ulozeno/dobiveno najisplatljivija,najlakse ces je prodati kasnije,moj glas za nju,samo sto sam primjetio u vise osoba jer imam autopraonu lako se uhabaju im sicevi,al svejedno glas za nju:cool:
 
Član
Komentarisacu automobile od najboljeg prema najlosijem izboru (subjektivno, ne mora biti istinito).
Realno, Peugeota ces najpre prodati jer je laicki gledano omiljeni automobil medju neupucenim vozacima, pleni lepotom... medjutim funkcionalnoscu se ne moze ni kom slucaju porediti sa jednom Alfom na kojoj mozes i izgubiti kintu ukoliko je ne uzmes ispod cene pa kasnije pokusavas na silu brzo da je prodas. Vectra je jako lep, funkcionalan, udoban i na kraju povoljan automobil (po pitanju servisiranja), drugo je sto kod nas nema statusne vrednosti na cesti (nije primicena). Laguna je prelepa ali ima 100 nekih "rahljaviteta" koji ti kod auta sa predjenih +100.000 mogu izbiti bez potrebe lovu iz novcanika, ukoliko si siguran u poreklo servisiranja onda je bolja od prethodno navedeih automobila, pada joj cena slicno kao i kod Alfe. Fokus mozda i ne bih komentarisao jer nisam imao nekog direktnog kontakta s njim, po mom misljenju nije konkurent ovoj grupi...

Ponavljam, ovo je samo moje vidjenje navedenih automobila.
 
Član
ITALY je napisao(la):
ja bi uzeo uvu Vecu, ipak je za 3 klase jaca od svega ostalog sto vidim ovdje.
Drugi izbor Alfa... ipak je to auto koje se mora voljeti, ali reko sam ti... Vectra je brod za sve ovo ostalo;)
potpis!:D a kad često mijenjaš samo pare gubiš i veća je mogućnost da kupiš loše auto:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top