update Honda CRX koncept by Trozic

update Honda CRX koncept by Trozic

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo na čemu radim,nije još gotovo,a i uradiću jednu sliku
na kojoj se vidi zadnji dio auta i verziju Type R
ko nezna CRX je poboljšani civic :icon_biggrin:

original



ev dokle sam stigo
biće velika slika dok završim ;)




malo se radilo :D

 
Član
RE: Honda CRX koncept by Trozic

EXTRA ideja
ako je optvoreno za diskutivanje vrati stari "grill" na braniku
edit: posto sam malo bolje pogledao samo ovaj povecaj jer ovaj prati linije auta ovaj je po meni suvise mali
 
Član
RE: Honda CRX koncept by Trozic

i ja sam nešto konto oko tog grila
produžiću ga prema dole tak da će biti veći i ljepše će izgledati ;)

i da slobodno diskutujte meni i jeste cilj da što bolje uradim ;)
 
RE: Honda CRX koncept by Trozic

naaaaajs troza,naaaajs,svidja mi se ideja,ajd radi i salji update-e;)

i da ni slucajo nemoj neke prevelike felge,niti zakucavanje,ipak se radi o konceptu
 
Član
RE: Honda CRX koncept by Trozic

samo veci grill taj da bude agresivniji da ne izgleda kao mini mpv
 
Član
RE: Honda CRX koncept by Trozic

zakrivi mu malo ove maglenke,podigni lijevi kraj,mislim da ce bolje izgledat;)
ak me oci dobro sluze,na krovu,gdje je zadnje sajba,ima malo mutno,to malo sredi,i malo zadnju felgu izvuci...jedino mi nije jasno sta treba predstavljat ovo sto si s bravom uradio,sa stekom na desnim vratima?jel to jos u fazi obrade il?to su moji prijedlozi
extra;);););)
 
Član
RE: Honda CRX koncept by Trozic

@edoze
prednji branik ću uraditi tako imam njega još riktati inače je civic neobičnog dizajna pa je teže napraviti branik da mu paše,al trudim se :icon_biggrin:,
imam i tu zadnju šajbu riktati štopke i branik zadnji,i moram šteku na vratima završiti...

erol_brcak je napisao(la):
naaaaajs troza,naaaajs,svidja mi se ideja,ajd radi i salji update-e;)

i da ni slucajo nemoj neke prevelike felge,niti zakucavanje,ipak se radi o konceptu

feluge će biti normalni dimenzija malo veće neg što su sad, i bez zakucavanja,inače ne bih na hondu nikad pa ni u stvarnosti stavio neke prevelike feluge samo neke za preformanse :cool:

biće update večeras :icon_biggrin:
 
Član
RE: Honda CRX koncept by Trozic

Ne vracaj nista po meni izleda pre dobro sa ovim branikom a pogotovo ove diodne maglenke jako dobro stoje.Audo je odlicno mal si farove zamracio sto jako fino izleda troza cekam novi update ajde pozurii xD
 
dobro je,bolje je,ove day light,a sta's valja se povoditi za trendovima,ja bi inace taj pis of šit otkino sa auta,sranje,totalno sminkerski detalj.

A ovo za fele:MY MAN!:cool:
 
dobar rad iako jos nije gotov sam ima malo mutno odnosno malo si sigurno greskom iso smudge oko desnog donjeg djela branika al sve u svemu dobro je mislim odlicno
 
Član
cico_mevle je napisao(la):
dobar rad iako jos nije gotov sam ima malo mutno odnosno malo si sigurno greskom iso smudge oko desnog donjeg djela branika al sve u svemu dobro je mislim odlicno

ne koristim smudge samo brush imam još branik i cjelo auto riktati sam da se nakanem :icon_biggrin:
 

Ryu

Član
Trozic trebali smo organizovat challenge ko ce napravit bolji crx concept od ovog civica ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top