Ukradeno i vraceno auto u istom danu Sarajevo 29.03.2010.

Ukradeno i vraceno auto u istom danu Sarajevo 29.03.2010.

Član
29.03.2010. u Sarajevu ispred Doma zdravlja "Vrazova" momku iz Zenice ukrali auto, sto je naravno sve uredno zabiljezila nadzorna kamera.Vlasnik je prijavio kradju vozila policiji i nakon sto je dao izjavu sjeo je na taxi i krenuo prema stanu koji privremeno koristi.I tokom voznje "po glavnoj dzadi" na Otoci primjeti i prepozna svoje vozilo za cijem je volanu bio lopov sa nadzorne kamere.Taxista je odmah zaganjao lopova, a posto je bila spica u saobracaju, nije mu bilo teshko da ga stigne i preprijeci mu put, a u medjuvremenu je i nazvao policiju i uspjeshno vrazio svoje vozilo.:icon_eek::icon_eek:


Mislim da je slucaj vrlo interesantan, postavit cu i video klip za nekoliko minuta.

Evo i video klip snimljeno na licu mjesta.

http://www.facebook.com/home.php?#!/video/video.php?comments&v=1396647725362
 
Član
nije ga razbio mada je htio, al nije uspio od policije, jer je on odmah nazvao policiju cim je skontao svoje auto, a zao mi momka Boga mi, momak keramicar, doshao iz zenice da radi neku kucu, i ovo mu nikako nije trebalo:icon_sad:

Uskoro cu postaviti i klipove sa nadzorne kamere same kradje vozila.
 
Član
majku mu j*em njegovu, ovo se zove sudbina, svaka cast i taxisti za reakciju, ovo moram odgledat na hayatu jos..
 
Član
e što ste svi j*eni na priči u pm, ja bi ovo ja bi ono, ispalo je najbolje moguće, što reče liga sretan kraj, trebao se zaletiti na njega pa da ga još levat izbode ili upuca jel.. i đaba ti onda i auto i sve, vjerujte mi ovi majmuni su naoružani pravo, bolje ovako frajer uhapšen, zapamti mu lice pa ako ti je čejf onda ga poslije nađeš
 
Član
Ma i meni je drago sto je momak vratio auto, a ovaj lopov je odavno poznat policiji, samo sto mu ovaj put prijeti malo veca kazna i ne znam kako ce dalje ici proces jer je lopov iz Srebrenika.Al se samo nadam da ce ga razbiti bar neko od policajaca.
A u pitanju je ovaj bijelli fiat sto se vidi na snimku, nisam vidio koji je model, i poslije idiot kaze "NISAM GA JA HTIO PRODAT SAMO SAM MALO UZEO DA SE PROVOZAM" :icon_question:
 
BHT Ovisnik
joj stoke:icon_mad::icon_mad:
sreca dobi auto
mi smo ljetos gonjali ja i susjed lopove iz dreznice,susjed slucajno vidio kako u 1 noci upadose dvojica iz kadeta u garazu i klepise bicikla i zamakose,naši svi u svatovima i mi sa biciklima za njima,susujed mislio da je kadet limuzina,a ne suza na koji smo naisli,nismo ih uhvatili,kad par dana poslije na vijestima uhvaćeni iz dreznice 3 momka,naoruzani AK47 koji su krali na podrucju mostara i pljackali parove,sreca nasa da ih nismo uhvatili,mogli glavu izgubiti,a dripci po 18 godina
 
Top