Udes u Hadzicima

Udes u Hadzicima

Udes je na ulazu u Hadzice kod restorana Berolina i Zujevina,slikano iza auta u prolazu...ima mrtvih Audi izgorio do pola,Renault se zabio u neku supu,udaljeni jedan od drugog 30ak metara... mrolazim ovim djelom svaki dan dva puta (posao-kuca) u toku sedmice vidim 10ak preticanja bas na ovom mjestu,cista nepregledna krivina,cim prodju radar-kameru,gas



 
Član
Poginuo 35-godišnji vozač Audija

Teška saobraćajna nesreća dogodila se oko 17 sati na putu od Binježeva prema Hadžićima, potvrđeno nam je u Operativnom centru MUP-a Kantona Sarajevo. Kako nam je potvrđeno u policiji, na mjestu događaja smrtno je stradao Adnan Kanilić (1975), koji je izgubio kontrolu nad Audijem A6, njemačkih registarskih oznaka, te izletio s ceste i udario u stub, nakon čega je došlo do prevrtanja automobila. Automobil je uslijed prevrtanja udario i u jedan parkirani automobil, Renault, u kojem se u tom trenutku niko nije nalazio. Na teren su odmah upućene ekipe policije, vatrogasaca i Hitne pomoći, čiji su ljekari mogli samo konstatovati smrt vozača Audija. Vatrogasci su nakon nesreće pretraživali korito rijeke Zujevine, budući da se sumnjalo da je u Audiju s Adnanom bilo još osoba. No, utvrđeno je da je ipak bio sam u automobilu. Uviđaj su obavili pripadnici MUP-a Kantona Sarajevo.

Opet dijasporac neki cini se, i ovdje pise Audi A6, mada meni vise lici na A8 po slicicama...

100806117.5_mn.jpg


100806117.7_mn.jpg


100806117.8_mn.jpg


Hoce ove Audije nesto u zadnje vrijeme, valjda ih Quattro i onaj ekstreman osjecaj stablinosti zavaraju.
 
Član
Opet dijasporac neki cini se, i ovdje pise Audi A6, mada meni vise lici na A8 po slicicama

Jeste A8 je i nije dijaspora,samo je na stranim tablama auto

R.i.P
 
Član
Vracam se sa mora, i na samom ulazu u Hadzice nepregledna kolona. Dodjem do ovog restorana i strasan prizor, uzivo je jos strasnije, Audi potpuno unisten, iz prvavca Ilidze ide kombi pokopa.

koliko brzo voze kad ovako uniste Audi 8 u sva tri slucaja?
RIP
 
Legend
ma ovo je strasno, dodju sa ovim superjakim autima i divljaju po uluicama, uzas..
vise se bojim izaci na ulicu, u 3 dana presao sam oko 800km, i 3x ulijecem u makaze, jer idioti preticu iz suprotnog smjera, ne razumijem ovaj narod, gdje im se zuri :icon_mad::icon_mad:

sarajevo - mostar (cesta smrti)
sarajevo - zenica - travnik (jos gore..) pogotovo sad ovi radovi na cesti, pa izlijecu kamioni, ljudi nervozni jer je sada na cijeloj duzini od kaknja do lasve sve puna linija.. katastrofa..

cuvajte se
 
Član
Bogu hvala pa nitko nije bio u renou inace bi bila jos veca tragedija a kolika je brzina govori reno 30 metara odbacen RIP:icon_cry:
 
Član
ja juce krenuo u grad kad imas sta vidjeti..a ovaj renault onedje je parkiran i prodavao se vec duze vrijeme i nedade se covjeku da ga proda..ma ovaj je saobracaj postao katastrofa..svaki dan neko pogine..
 
a u pm sve se osililo vise, neka Bozija pravda svakog stigne...samo mi nije jasno a8 jbt ogromno auto sigurno i eto u par navrata ginu ljudi haj jasan mi je onaj sa 230 al ovaj...
 
Top