U prevrnutom BMW-u poginuo 24-godišnji Senad Ćosić

U prevrnutom BMW-u poginuo 24-godišnji Senad Ćosić

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Teške povrede zadobio je suvozač Naid Ćosić (24) * Izletjeli automobilom sa ceste

Dvadesetčetverogodišnji Senad Ćosić iz Jablanice poginuo je u teškoj saobraćajnoj nesreći koja se jučer oko 4.10 sati dogodila na magistralnom putu M-16/2 u mjestu Šljunkara, na samom ulazu u Jablanicu.

Strašan prizor

Ćosić je od zadobivenih povreda umro na licu mjesta, a ljekar Hitne pomoći Jablanica, čije su ekipe odmah stigle na lice mjesta, mogao je samo konstatirati smrt.
Suvozač nastradalog, Naid Ćosić (24), zadobio je teške povrede. On je prevezen u Dom zdravlja Jablanica, gdje mu je pružena ljekarska pomoć. Zbog težine povreda prevezen je u bolnicu "Dr. Safet Mujić" u Mostaru, gdje je zadržan na daljnjem liječenju.
Kako je za "Dnevni avaz" izjavio kantonalni tužilac Sead Đikić, do nesreće je došlo kada je nastradali Senad Ćosić, upravljajući BMW-om (530-K-022), u jednom trenutku izgubio kontrolu nad vozilom, prešao u suprotnu traku i izletio sa ceste.
- Nakon što je sletio u dvorište pored puta, automobil se prevrnuo na krov. Vozač je bio na mjestu mrtav, a automobil je totalno uništen. Prizor je bio strašan - rekao je Đikić.

Nepoznat uzrok

On je naveo da je uzrok nesreće još uvijek nepoznat. Tužilac je dao nalog da nad BMW-om bude izvršeno mašinsko-tehničko vještačenje. Obdukcije tijela stradalog mladića neće biti, a uzeti su uzorci krvi koja će biti poslata na analizu radi eventualnog utvrđivanja prisustva alkohola.
Inače, kobne večeri, prije nego što je izašao s društvom, Senad je popio kafu sa majkom i ocem. U šoku su i komšije i prijatelji nastradalog Ćosića, koji su u najtežim trenucima došli da s njegovim roditeljima podijele tugu i bol.
Dženaza Senada Ćosića bit će obavljena u haremu Kovačevine danas u 16.45 sati.

Ostao bez kćerke, a sada i sina


U porodici nastradalog jučer nas je dočekao Senadov uplakani otac Bećir, poznati jablanički trgovac.
- Prije pet godina moja kćerka Sanda završila je tragično, a sada još jedna nesreća. Senad je jednostavno volio automobile i brzu vožnju - kazao nam je Bećir, koji je u šoku zbog gubitka sina.
Vijest o tragičnoj smrti Senada Ćosića jučer je pogodila sve stanovnike Jablanice. Kako su nam rekli njegovi poznanici, bio je izuzetno miran i plemenit mladić kojeg su svi u Jablanici voljeli i poštovali.


Povrede opasne po život

Kako nam je rekao šef Odjela hirurgije mostarske bolnice Braco Hajdarević, suvozač u BMW-u Naid Ćosić zadobio je povrede opasne po život.
- Uradili smo mu operaciju zbog krvarenja na mozgu. Mladić je još životno ugrožen - rekao je Hajdarević.
 
Član
Ako neko nije upucen radi se o BMW-u koji je nedavno prodat a bio je cest na vrbanji, metalik zeleni oxigin felge angel eyes stari vlasnik sada voza crnog coupe verziju...

67gaeyg.jpg


a bio je ovakav
514-72471-916713-CIMG0680.JPG
 
Početnik
al stvarno i fakat ovaj BMW nije za svakoga.
jeste mocna masina, ali dog god ga se bojis i postujes ga nema problema s njim.
Licno ih vozim zadnjih 10 godina i presao sam 500 000 KM , a hvala Bogu nikad nijednog nisam ogrebao u voznji ( sve sto je bilo sudara jesu mene udarili na parkingu ) .

R.I.P za Naid-a , ali pamet u glavu momci pliz .....
 
Član
Poznavao sam momka,momak za 10 bio,znao ga je citav grad,...compacta nije vozio 10tak dana...a prije njega je vozio BMW E36 crnog ..ja mislim da se mjenjao sa vlasnikom ovog bmw compacta...Neka mu je vjecni rahmet i neka mu dragi Allah dz.s podari vjecni Dzenet
 
Član
Bevab je napisao(la):
Poznavao sam momka,momak za 10 bio,znao ga je citav grad,...compacta nije vozio 10tak dana...a prije njega je vozio BMW E36 crnog ..ja mislim da se mjenjao sa vlasnikom ovog bmw compacta...Neka mu je vjecni rahmet i neka mu dragi Allah dz.s podari vjecni Dzenet

nije se nista mjenjo nego je dao pare za ovog compacta, i ovo je bio 316i, ja znam prijasnjeg vlasnika i ovo auto u bobu. Vozio ga je mjesec - mjesec ipo dana a ne desetak. Ovo auto je bilo razbijeno pa pravljeno, ubaceni xenoni naknadno itd, imo dobre felge, a ovaj decko sto ga je sad vozio bilo je za predpostavit da ce se ovako nesto i desit, kad god sam ga vidio u autu zavaljen vozio i divljo nesto, nafuro se covjek ko da vozi lamburginija a ne 316ku. Zao mi je momka al sto se tice voznje nije imo grama mozga. Nije auto za svakog.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top