Suad Hota: ‘’ Neka premijer ide u penziju, ja neću!’’

Suad Hota: ‘’ Neka premijer ide u penziju, ja neću!’’

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Administrator
Povodom inicijative premijera Brankovića, kontaktirali smo Suada Hotu i ostale vozače koji su spomenuti u Brankovićevom saopštenju kao kandidati za penzije.

‘’Ovo je nečuveno. Upravo sam napravio auto od 750 KS, sve dijelove nabavio, nove gume mi sponzori platili, rezervni motor također i sad će meni jedan Branković reći da ja treba da idem u penziju. Ma neka ide on u penziju, ja neću.’’ Odlučan je Suad Hota u namjeri da nastupi na prvoj trci ove sezone: ‘’Ja dolazim na prvu trku sezone i da vidim ko će me to spriječiti. ‘’
Fadil Kadiću nije previše teško palo to što ga premijer gura u penziju, jer ga svakako nismo gledali posljednjih sezona na stazi, no i Fadil je stao u obranu svojih kolega.
Neven Vukasović za PunGas.com je izjavio: ‘’ A ovo je svakako otišlo dođavola, sikiram se cijele zime, sad još i ovo. Naravno da ću podržati kolege, ali mislim da ću svakako odustati od takmičenja.’’
Nihad Alikadić se isto tako protivi inicijativi premijera Brankovića, te najavljuje organizovanje udruge tzv penzionera a jedna od prvih akcija će biti pravljenje parc f fermee skupa sa šatorima ispred vlade Federacija. ‘’Ustrajat ćemo u svojim naporima’’ Kaže Alikadić.
Miroslav Josipović, podržat će svoje kolege, iako kako kaže, njemu to ne smeta, obzirom da je Branković premijer Federacije, ali ne i Republike Srpske, tako da njemu ne prijeti penzija, imajući u vidu da vlasti Republike Srpske nemaju namjeru podržati prijedlog premijera Brankovića.
Prvo protestno okupljanje vozača, održat će se danas oko 16 h ispred zgrade vlade u Sarajevu, vozači će prije postavljanja šatora i parkiranja automobila, provesti krug oko grada sa obale uz Kovače, a preko Bjelava će se spustiti u Alipašinu gdje održati protestnu 402 utrku ispred Američke ambasade.

pungas
 
bogme ne vjerujem nesto ovom tekstu ali ako je ovako kako je trebaju se buniti ko ce onda da vozi sa josipovicem nece sam ko na krugu.Ko zeli do 60 god treba da vozi i tu nema nikakvih <<PENZIJA>> ............
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top