stravican udes u Zavidovicima

stravican udes u Zavidovicima

Član
ArminM je napisao(la):
MrShadow je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ja samo znam da mi je taj momak drugu uzeo oca, i maloprije njegovo ponasanje mi je sve reklo, momak je van sebe, da vam sada pricam kako se ponasao i sta sve prica vi ne bi sebi mogli doci
skontajte samo da mu je uzeo sve sto je imao, otac mu je bio sve,prije par dana umrla mu je nena, sada mu je umro i otac, koji mu je bio uzor, koji mu je bio sve sto ima
maloprije Alen gleda u kamion, na kojem pise broj njegovog oca i dere se, place, govoreci koga cu ja sada zvat na ovaj broj, mislim da vise nista ne moram reci
ja ne mogu suditi,ali da mogu zna se koja bi kazna bila:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

To je ono najzalosnije :( .. Svima je nama lako citati ovdje, sazalit se malo i nazvati vozaca idiotom, ali neciji zivot je unisten. Nema kazne za to dijelo niti one stvari koja to moze ispraviti.
Ja ne bih znao sad kud krenuti bez oca u zivou i nedaj boze nesto slicno da se desi ubio bih vozaca.

vjeruj mi druze da ti ne mogu opisat ono sto sam ja vidio maloprije, i kako se ponasa taj momak, on je u ocu imao uzora, imao je prijatelja, nisu nesto puno provodili vrijeme skupa, i to je ono najzalosnije, ostat ce ga zeljan samo tako. Osim toga sto je sad sve palo na njega, njegov zivot je unisten, vjerujem da ni momku koji je napravio udes nije lako, al ce on sve to lakse da prebrodi od ovog momka, koji je u danu izgubio sve sto je imao. Malo prije udesa je dosao, gledao sto ja poliram motor, i ode negdje s drugovima, kasnije kad sam ga vidio govorio je: Ja vise nemam oca, ja vise nemam babe, boze sta cu sad. i izjave slicne tim. Stvarno neopisivo:icon_cry:

strah me citati ovo nekako a ne pomisaljati na to.Nedaj boze :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry: :icon_cry:
 
Član
tesko je brate, pravo tesko vidjeti druga u toj situaciji, morao je jedan momak ostati s njim veceras, da mu se nadje.
Rahmetli otac ce mu biti pokopan u Banja Luci izgleda, odakle su oni, pa se mi vec organizujemo da idemo na posljednji ispracaj oca naseg druga, svima nama dobrog druga:icon_sad::icon_sad:

R.I.P Besim Čehić:icon_sad:
dragi Bog neka podari svu srecu svijeta njegovoj porodici
 
Zao mi je covjeka i njegove porodice,nedo Bog nikome.Momak iz Audia.ako ima imalo pameti i srca,vec je sam sebi presudio najgoru kaznu,nosit ljudski zivot na dusi.Al nek odlezi koju godinu,moze mu samo dobro donijet,i njemu i ostalim ucesnicima u saobracaju.
 
Član
R.I.P
:icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:

Potpuno se razumim ovome momku, ja sam bez svog oca ostao prije neg što sam se rodio na 2 mjeseca, i dan danas mi je teško kada pomislim na to, iako ga nisam upoznao, a mogu misliti kako je njemu.
 
Član
BlackPrince86 je napisao(la):
Zao mi je covjeka i njegove porodice,nedo Bog nikome.Momak iz Audia.ako ima imalo pameti i srca,vec je sam sebi presudio najgoru kaznu,nosit ljudski zivot na dusi.Al nek odlezi koju godinu,moze mu samo dobro donijet,i njemu i ostalim ucesnicima u saobracaju.

Potpis
 
Član
juce je u Banja Luci sahranjen poginuli, bio sam svo vrijeme sa sinom rahmetlije i mogu vam reci da sam i ja s njim plakao, toliko me pogodilo, ne znam kako ce se nosit sa smrcu, ali ce morati:icon_cry::icon_cry:
 
Top