stravican udes u Zavidovicima

stravican udes u Zavidovicima

Početnik
zato i kazem,nemozete tako optuzivat,uopste se nezna sta ce dalje bit,kad sam pricao sa tuziteljem,i pitao ga za sud,fino je covjek rekao da se jos nista nezna dal ce do tog uopste doc..tako da sta god mi govorili to nece promjenit stanje.cinjenica je da je neduzan covjek ubijen nazalost
 
Član
I onda pljuju po meni sto nazivam budalom onog sto je vozio SLS-a 150 kmh...:icon_mad:

Eto sta bude na kraju, pogide covjek u sekundi, ni za sta kriv..
 
Početnik
jarane taj je makar SLS-a vozio,a ovaj lik Audia je vozio vise od 120km/h i nek je u 10 metara kocenja spustio na 80 eto sta bude,Orion je bas unisten,to se nemoze opisat..a covjke se vuko bantom fino 40km/h dao zmigavac i krenuo ulazit na benzisku i BUM..ja i sad nmg vjerovat da mi je covjek fakticki na rukama umro jbt..:icon_sad::icon_sad:
 
Član
ja samo znam da mi je taj momak drugu uzeo oca, i maloprije njegovo ponasanje mi je sve reklo, momak je van sebe, da vam sada pricam kako se ponasao i sta sve prica vi ne bi sebi mogli doci
skontajte samo da mu je uzeo sve sto je imao, otac mu je bio sve,prije par dana umrla mu je nena, sada mu je umro i otac, koji mu je bio uzor, koji mu je bio sve sto ima
maloprije Alen gleda u kamion, na kojem pise broj njegovog oca i dere se, place, govoreci koga cu ja sada zvat na ovaj broj, mislim da vise nista ne moram reci
ja ne mogu suditi,ali da mogu zna se koja bi kazna bila:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
a nase institucije su simbol pravde,a vi sugradjani cete to vidjeti uskoro,za mjesec dva,kad sve bude kao da nista bilo nije. Taj ce opet za volan...
 
Član
Ma zeznuto je to, vjeruj da sam se i ja najezio citajuci ono sto si napisao..
Tesko se covjek moze snaci u tim trenutcima.

Neki dan u Tuzli meni pred ocima tip sa Golf 3 izgubi kontrolu, pope se na trotoar, pokupi momka i sa njim na haubi udari u zgradu. Ja nisam mogao skupiti snage da pridjem autu.. Mislio sam da od momka nema nista, na srecu prezivio je, mislim da je samo sa lomovima zavrsio.

Sve nas nekad adrenalin opuca, al pamet u glavu
 
Član
Lija je napisao(la):
jarane taj je makar SLS-a vozio,a ovaj lik Audia je vozio vise od 120km/h i nek je u 10 metara kocenja spustio na 80 eto sta bude,Orion je bas unisten,to se nemoze opisat..a covjke se vuko bantom fino 40km/h dao zmigavac i krenuo ulazit na benzisku i BUM..ja i sad nmg vjerovat da mi je covjek fakticki na rukama umro jbt..:icon_sad::icon_sad:

ne daj boze :icon_sad: :icon_sad: :icon_sad:
A koliko je godina covjeku odprilike ?...Zato ja uvijek par puta pogledam na retrovizore kad motam i lijevo i desno...

:icon_sad: :icon_sad: :icon_sad:
tuga brate....
 
Početnik
ArminM je napisao(la):
ja samo znam da mi je taj momak drugu uzeo oca, i maloprije njegovo ponasanje mi je sve reklo, momak je van sebe, da vam sada pricam kako se ponasao i sta sve prica vi ne bi sebi mogli doci
skontajte samo da mu je uzeo sve sto je imao, otac mu je bio sve,prije par dana umrla mu je nena, sada mu je umro i otac, koji mu je bio uzor, koji mu je bio sve sto ima
maloprije Alen gleda u kamion, na kojem pise broj njegovog oca i dere se, place, govoreci koga cu ja sada zvat na ovaj broj, mislim da vise nista ne moram reci
ja ne mogu suditi,ali da mogu zna se koja bi kazna bila:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

gdje i kakvo ponasanje.?
 
Član
pedesetak godina mu je, vjerujem nepunih 50 godina, ima iza sebe sina koji ima 18 godina i mladju kcerku:icon_sad:

Lija je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ja samo znam da mi je taj momak drugu uzeo oca, i maloprije njegovo ponasanje mi je sve reklo, momak je van sebe, da vam sada pricam kako se ponasao i sta sve prica vi ne bi sebi mogli doci
skontajte samo da mu je uzeo sve sto je imao, otac mu je bio sve,prije par dana umrla mu je nena, sada mu je umro i otac, koji mu je bio uzor, koji mu je bio sve sto ima
maloprije Alen gleda u kamion, na kojem pise broj njegovog oca i dere se, place, govoreci koga cu ja sada zvat na ovaj broj, mislim da vise nista ne moram reci
ja ne mogu suditi,ali da mogu zna se koja bi kazna bila:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

gdje i kakvo ponasanje.?

njegovo ponasanje kod kuce
 
Član
ArminM je napisao(la):
ja samo znam da mi je taj momak drugu uzeo oca, i maloprije njegovo ponasanje mi je sve reklo, momak je van sebe, da vam sada pricam kako se ponasao i sta sve prica vi ne bi sebi mogli doci
skontajte samo da mu je uzeo sve sto je imao, otac mu je bio sve,prije par dana umrla mu je nena, sada mu je umro i otac, koji mu je bio uzor, koji mu je bio sve sto ima
maloprije Alen gleda u kamion, na kojem pise broj njegovog oca i dere se, place, govoreci koga cu ja sada zvat na ovaj broj, mislim da vise nista ne moram reci
ja ne mogu suditi,ali da mogu zna se koja bi kazna bila:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

To je ono najzalosnije :( .. Svima je nama lako citati ovdje, sazalit se malo i nazvati vozaca idiotom, ali neciji zivot je unisten. Nema kazne za to dijelo niti one stvari koja to moze ispraviti.
Ja ne bih znao sad kud krenuti bez oca u zivou i nedaj boze nesto slicno da se desi ubio bih vozaca.
 
Početnik
Skrabo je napisao(la):
Lija je napisao(la):
jarane taj je makar SLS-a vozio,a ovaj lik Audia je vozio vise od 120km/h i nek je u 10 metara kocenja spustio na 80 eto sta bude,Orion je bas unisten,to se nemoze opisat..a covjke se vuko bantom fino 40km/h dao zmigavac i krenuo ulazit na benzisku i BUM..ja i sad nmg vjerovat da mi je covjek fakticki na rukama umro jbt..:icon_sad::icon_sad:

ne daj boze :icon_sad: :icon_sad: :icon_sad:
A koliko je godina covjeku odprilike ?...Zato ja uvijek par puta pogledam na retrovizore kad motam i lijevo i desno...

:icon_sad: :icon_sad: :icon_sad:
tuga brate....

ma nzz 40-ak otprilike mozda malo vise,nemam pojma..al jarane pogledao je on sigurno ipak je on kamiondzija sofer bio,ali dok je vrati opogled ovaj je krenuo dvojicu preticat i njega i bilo je sta je bilo..nezz bgm sta da kazem,msm da mu spasa nije bilo,hitna je dosla vrlo brzo a dok nje nije bilo rekao sam vam,da je samo stenjao i imalo vrlo slab puls,ipak je to velika sila bila..zalosno,zao mi njgove porodice bgm


[/quote]

gdje i kakvo ponasanje.?
[/quote]

njegovo ponasanje kod kuce
[/quote]

aha ti govoris za tog momka sto mu je otac poginuo..ja konto za ovog sto je vozio Audia,reko nema logike jer je on otisao za zenicu na pretrage uzorak krvi da se vidi jel bio pijan..
 
Član
MrShadow je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ja samo znam da mi je taj momak drugu uzeo oca, i maloprije njegovo ponasanje mi je sve reklo, momak je van sebe, da vam sada pricam kako se ponasao i sta sve prica vi ne bi sebi mogli doci
skontajte samo da mu je uzeo sve sto je imao, otac mu je bio sve,prije par dana umrla mu je nena, sada mu je umro i otac, koji mu je bio uzor, koji mu je bio sve sto ima
maloprije Alen gleda u kamion, na kojem pise broj njegovog oca i dere se, place, govoreci koga cu ja sada zvat na ovaj broj, mislim da vise nista ne moram reci
ja ne mogu suditi,ali da mogu zna se koja bi kazna bila:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

To je ono najzalosnije :( .. Svima je nama lako citati ovdje, sazalit se malo i nazvati vozaca idiotom, ali neciji zivot je unisten. Nema kazne za to dijelo niti one stvari koja to moze ispraviti.
Ja ne bih znao sad kud krenuti bez oca u zivou i nedaj boze nesto slicno da se desi ubio bih vozaca.

vjeruj mi druze da ti ne mogu opisat ono sto sam ja vidio maloprije, i kako se ponasa taj momak, on je u ocu imao uzora, imao je prijatelja, nisu nesto puno provodili vrijeme skupa, i to je ono najzalosnije, ostat ce ga zeljan samo tako. Osim toga sto je sad sve palo na njega, njegov zivot je unisten, vjerujem da ni momku koji je napravio udes nije lako, al ce on sve to lakse da prebrodi od ovog momka, koji je u danu izgubio sve sto je imao. Malo prije udesa je dosao, gledao sto ja poliram motor, i ode negdje s drugovima, kasnije kad sam ga vidio govorio je: Ja vise nemam oca, ja vise nemam babe, boze sta cu sad. i izjave slicne tim. Stvarno neopisivo:icon_cry:
 
Početnik
vjerujem ja tebi,to mi niko neznamo kako je,kao je ostat bez oca..ali ovaj momak sto je vozio Audia je meni rodjak,ozenio moju rodicu,pa se razveli al hajd nebitno..momak izadje iz auta,i hvat se za glavu sav onako krvav i govori STA SAM OVO URADIO..nije ni on to zelio sigurno al eto jbga nema nazad,sad samo treba dat podrsku tom momku sto je ostao bez oca,olaksat mu koliko se moze..
 

Fap

Član
evo citam ove komentare i detalje...... sat reci... osta covjek bez života a sin bez babe komsiluk bez komije......

zao mi je al nemogu pomoc zivljet se mora i sa svim teretom na ledjima.......


R.I.P.
 
Top