Stop svjetla (ocistiti)

Stop svjetla (ocistiti)

dali neko zna cime da ocistim stop svetlo u pitanju e bmw e34 providni stopovi bila naljepljena folija kad sam e zgulio astalo crnilo,pa sam imo uljanog razredjivaca pa snim probo al medjutim sad mi se cini ko da e nagrizlo plastiku i pobjelio ako imate kakav predlog!
 
Član
neznam kako bi pomogao onaj sprej za skidanja buba i katrana sa auta, ja s njim skidam one stikere od registracije pa mozda da s tim probas..
 
G

GoPlay

rayredjivace yaboravi i sve sto stvara veliku temp sa plastikom.
ako ti je rayredjivac nagrizao plastiku jedino je mozes polirati. sve ostalo... samo ces jos gore napraviti.
 
Član
Benzina uzmes i trljaj ..tako je najlakse skinuti bas ne davno sam sebi Stopke radio tako , u slucaju da malo postanu mutne ili sta vec sve zavisi od plastike do plastike uzmes polir paste i preletis i budu ko nove;)
 
osto e neki sloj na njima ili je to vec nagrizlo plastiku a prie jest nego sto nije ko neke pukotine i kad razredjivacom natopim moze se to gulit cim se osuse opet se stvrdne i nemozes im nista benzinom sam probo nista samo pobele!
 
Član
corrado87 je napisao(la):
dali neko zna cime da ocistim stop svetlo u pitanju e bmw e34 providni stopovi bila naljepljena folija kad sam e zgulio astalo crnilo,pa sam imo uljanog razredjivaca pa snim probo al medjutim sad mi se cini ko da e nagrizlo plastiku i pobjelio ako imate kakav predlog!

drug to ti je lako odes do bilo koje radnje ili trznog centra i kupis polir pastu za plastiku ,uzmes smingl papir 1000 i rijesen problem stopke ce biti ko nove isto se radi i sa farovima od pasata ,skode ili reno ako te zanima detaljno sve kako se radi napisi kada uzmes ovo i ja cu ti sve objasniti sve te ovo kosta 25 km i oko 20 min posla
 
G

GoPlay

Da ponovimo :) neka i drugi znaju.
Alkohol 100%, aceton, razredjivac, benzin...
nepreporucuju se da se koriste sa plastikom jer znaju je ostetiti. Uvijek prvo na maloj povrsini provjeriti reakciju ta da spoja da ne bi kasnije bilo zezancija kao sad. :)
 
Top