Sta vi mislite? Renault Laguna V6 24V BRUTAL SOUND

Sta vi mislite? Renault Laguna V6 24V BRUTAL SOUND

MTR

Član
nista specijalno , bolje se moja Vectra cula

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=erNdk1e3sB4&feature=plcp&context=C33dec1aUDOEgsToPDskJ7-zURQ_TV3IcWiQPBUTXh[/video]
 
Član
meni bi ovo za par dana dosadilo i sve bi isjekao i izbacio napolje
tako je bilo i dok sam golfa imao, furao se par dana a onda cap , vrati nesto normalnije:icon_biggrin:
 
Ma Švabe ne dolaze u obzir sto se mene tice...ako smo vec kod svaba (AUDI I BMW) jedino prolaze...a ovo ostala sica...npr "opel"...mercedes...to su male mace od ovih gore navedenih...auta...


A Armine msm meni je dusa proci pored onih sto voze skutere isto se kurce sa njima...sa ovakvim zvukom...ma kakvo bilo da je to auto..jer imam lose iskustvo sa njima...:icon_mad::icon_mad::icon_mad:


Garga: ma nek prdi...samo nek ide...dok je ide na sva 4 tocka dobro je:cool::cool::cool::cool:
 
Član
Ja bi stavio neki jeben auspuh al bi prije toga uradio izolaciju iznutra samo malo da se cuje inace nebi ni stavljo, mozes ovo trpit par dana posle il poludis il ga vadis. :lol:
 

MTR

Član
LagunaDriver je napisao(la):
Ma Švabe ne dolaze u obzir sto se mene tice...ako smo vec kod svaba (AUDI I BMW) jedino prolaze...a ovo ostala sica...npr "opel"...mercedes...to su male mace od ovih gore navedenih...auta...

jarane dje si ti prespavao 15-20 godina ;)
 
Top