Spasavanje psa

Spasavanje psa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Veceras oko 7 sati otisli ja i djevojka u Interex, i kad smo zavrsili sa kupovinom, izasli na parking kad iza jednog auta lezi cuko, umalo ga ne zgazi jedan idiot..dosao za nama do auta i leze pored Honde..sav je bio isprepadan, tresao se ko Banja Luka..mi ga fino u auto i kuci, prvo ga u kadu, dobro ga oprali, i evo ga sad malo jeo i spava k'o top..nazvali smo ga Srecko..

image00182xu6.jpg


image00183hu3.jpg


image00180vm9.jpg


Moracu mu potraziti dom negdje, posto ja za nekoliko dana idem za Konjic, a tamo vec imam jednog psa koji ne podnosi nista osim ljudi..do tada ce biti sa nama, toliko bar mozemo uciniti..
 
Član
hehe.... svaka ti cast za ovo.... i mene inace dusa boli kad ih vidim ovako same i male.... jos pogotovo zimi.... i ja imam 2 kod kuce... a lud sam za njima :cool:
 
Član
Hjoj Sayide da mi nema stare i alergije na kerove i macke, uzeo bi ga sebi, stvarno sladak jadnicak jedan...morat cu naletit ovih dana da ga vidim, mozda ga ja uspijem smjestiti negdje, imam dosta drugova koji zive u kucama...

Stovise, 85% sam siguran jer mi prijatelju Igoru nedavno Max njegov ker otrgo se sa lanca i zavalilo ga auto, mislim da ce on htjet ;)

Bolan ne sekiraj se AMK Elite ce ga udomiti, da nam bude maskota ;)
 
Početnik
Evo ga maleni se probudio..

image00186pf9.jpg


image00187io0.jpg


image00188px9.jpg


A jbg vidi sa tim drugom, vec smo ga zavoljeli, nemam pojma kako cu se odvojiti od njega, opet sad zaspao ko beba, kako ga je djevojka okupala mirise ko veliki.. :icon_smile:
 
Član
Joj ja ih imam četiri pet već "na lageru" za udomljavanje!

Ako ti treba kakva pomoć javi se!
 
svaka čast a ineče kod intereksa bude lutalica često jer iza žive cigani pa od tamo dodju u potragu za hranom jer netko uvjek nešto baca tako se i srećko našao kod tvoje honde :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top