Sound Quality woofer 12''

Sound Quality woofer 12''

pik

Član
Pozdrav svima, u potrazi sam za kvalitetnim SQ wooferima nesto tipa: Focal, DLS, Morel, Dynaudio, Peerless, itd. mada znam da je sve to jako tesko naci kod nas, a i sa druge strane ja zapravo trazim malo glasniji SQ setap pa je tesko naci woofere koji mogu potegnuti na obadvije stane (mislim i na snagu i na kvalitet) jer idem na dvije 12-ice po500-600RMS dakle u pitanju je malo glasniji SQ setap pa je moj odabir pao na JLaudio 12w6v2 seriju koja moze biti i glasna a isto tako i SQ, da li neko moze da mi kaze gdje i po kojoj cijeni mogu naci JLaudio subove, svaka informacija bi mi dobro dosla, unapred hvala?
 
Član
Graound Zero ti radi woofere koji su u SQ i SPL u jednom a lakse ih je dobaviti nego JL ,
caraudio.ba je bio zastupnik DLS-a al nema ni toga vise na trzistu
ako je i ostatak sistema orjentisan na SQ (pojacalo,player,instalacija) onda uzmi i woofere ako nije onda ne bacaj dzabe pare kupi neke prosjecne woofere i to je to
 

pik

Član
Hvala svima na sugestijama, sto se tice ostatka mog setapa naravno da je sve SQ orjentisano HU jedinica je Clarion, pojacala Audison i STEG, sistemi MBquart, dakle sve je SQ oprema samo mi nedostaju dva dobra i kvalitetna suba, najvise sam u potrazi za JLaudio jer sam slusao ove woofere i zvuce fenomenalno, ako jos neko zna na koji nacin mogu doci do ovog brenda bio bih vam jako zahvalan, mozda neki slovenacki sajtovi imaju ovaj brend jer je tamo kod njih u SLO i ITALY veoma zastupljena marka JLaudio. Sto se tice fb grupe tu sam svakako vec uclanjen u nju i pratim sve ponude kao i na sjutu cice.com.hr, takodje i njuskalo.hr. kao i sajt kupujem-prodajem.srb. pa ako jos neko zna neki sajt neka javi svaka vasa pomoc i sugestija je dobro dosla?
 
Top