smart by dado

smart by dado

@ArminM - ima se volje uvijek za auta i motore kod mene nije to niki problem vec je problem vrijeme da mi je ga malo vise slobodnog svasta bi se nesto uradilo ili da mi dan traje jedno 26 sati :D

@olivermx3 - :lol:
 
Član
jesam se oviih dana nagledao ovih smartova to je cudo jedno, cini mi se da ih pola italije voza:icon_biggrin:
dado gdje si u italiji, koji grad
 
Član
ja sam u boariu, ima i ovdje dosta smartica, ima nekoliko bas dobrih primjeraka, tuniraju se uveliko:icon_biggrin:. Zvrka ih po vazdan, to i mini-ja ne fali:icon_biggrin::icon_biggrin:
 
evo radilo se juce malo na smarteku konacno sam postavijo elektricne retrovizore ma kad sam to uradijo onda sam se odlucijo da sredim osvjetljenje kabine koje me je bas nerviralo ponoci kad se upali koda nije ni upaljeno
stavijo sam i nove patike smarteku zimske :D i te gume ostaju na ovim felnama a za ljeto kupujem duge felne



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

evo malo i unutra led sve osvjetljenje



Uploaded with ImageShack.us
samo 20 ledova :D



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

to je to sa moje strane za ovaj vikend u planu je da uradim cijelo osvjetljenje km sata i satica sastrane isto bijele boje ledove i dograditi uz to jos jedno 10setak ledova crvene boje kao nocne pozicije u kabini samo malo da se primijeti a takodje i stakla cu da zatamnjim u toku sedmice prednja samo malo
 
evo radilo se nesto malo ozbiljnije na auticu


Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
malo led

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
nista vise samo 20 ledova


Uploaded with ImageShack.us

malo muzike


Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

radnjeno je vise dana na autu nisam zurijo al sam uradijo sve kako treba i kvalitetno nije se zalilo

uradjeni dzepovi u vratima za zvucnike 165mm + dodani 130mm zvucnici u kontrolnu sa tviterima i sve to preko pojacala audison 5 kanala uz to sam dodo i krosovere 3 kanala od pojacala do krosovera sam koristijo 2.5mm kabal a od krosovera do zvucnika 2mm uz to sam zamijeno i radijo stavijo sam novi jvc sa usb mogu reci da sam vise nego zadovoljen sa svim a radovi nastavljaju ovi dana imam jos ideja fini :D
 
Član
meni previse i ono fabricko ozvucenje :lol:

svidja mi se rasvjeta moram i ja sebi uradit. Koja sijalica u ovaj prekidac za svjetlo?
 
@arminnn - ja sam uzeo jed sijalicu so se stavlja u km satove i uzeo sijalicu smartocu i malo izbusijmo tamo mjesto gdje se stavlja i zalemijo led i radi za sve pare :D
 
Član
dobro ti ovo radis al majko moja sta god treba da se uradi pola smarta moras rastaviti nisam znao da to tako mora :icon_smile:
 
Top