senzori (nerade) molim pomoc

senzori (nerade) molim pomoc

evo vako dobio sam ove senzore..(nove nikako nisu koristene)..i spojio sam sve po shemi....kamera mi radi sve super ali senzori nikako....zvucnik sam provjerio on radi....pa mi nije jasno...da nisam negdje pogrijsio nesto....znaci senzori mi nikako ne reagiraju...ima li iko ikakvog iskustva...molim vas pomagajte....

slika-241606-2012-03-1332983053-velika.jpg


slika-241606-2012-03-1332963891-velika.jpg


slika-241606-2012-03-1332998983-velika.jpg
 
Član
Ocito nesto nisi skopcao kako treba u vezi senzora :D ovako lupetati okolo bez sheme i bez icega cisto sumnjam da ce ti iko moci pomoci: mrgreen:
 
BHT Ovisnik
ne razumijem bas pitanje,odnosno kako si spojio,ja sam ih podosta ugradio svaki je radio,moras napon od senzora spojiti na zicu od rikverc svijetla jer prilikom paljenja rikverc svijetla pale ti se i senzori,tj. kada ubacis u rikverc,a masu negdje na sasiju...da ti ne bi bilo kao ovom liku sto sam prodao,ugradio naprijed i nazad,kaze u putu mi samo pođu raditi,nije mu jasno,i ispred mu se upale,rekoh pa kako si spojio,kaze pa proveo sve na plus na aku,znaci kako se god auto priblizi ono ti pisti
 
RS TURBO je napisao(la):
Ocito nesto nisi skopcao kako treba u vezi senzora :D ovako lupetati okolo bez sheme i bez icega cisto sumnjam da ce ti iko moci pomoci: mrgreen:

evo je

scaled.php


CoL3 je napisao(la):
ne razumijem bas pitanje,odnosno kako si spojio,ja sam ih podosta ugradio svaki je radio,moras napon od senzora spojiti na zicu od rikverc svijetla jer prilikom paljenja rikverc svijetla pale ti se i senzori,tj. kada ubacis u rikverc,a masu negdje na sasiju...da ti ne bi bilo kao ovom liku sto sam prodao,ugradio naprijed i nazad,kaze u putu mi samo pođu raditi,nije mu jasno,i ispred mu se upale,rekoh pa kako si spojio,kaze pa proveo sve na plus na aku,znaci kako se god auto priblizi ono ti pisti

razumim ja tebe....znaci senzori bi mi se palili kada ubacim u rikverc...a ja stavio dva senzora naprijed dva nazad....ja sam spojio minus sa sasije...plus naso na nekoj zici u autu....ali to me i cudi....zasto meni nikako ne pisti...

a na semi mi pise da spjojim stalni plus i minus..
 
Top