savijet u vezi auspuha

savijet u vezi auspuha

Lc1Fa.jpg


to sam ja nekako tako zamislio pa bi trebao savijet moze li to uopce tako ici, znam da more ali pitam radi snage ili da nebi gusilo motor pa bi trebao jedan savijet oko toga

ukratko mislio sam izbaciti zadnji lonac i samo onda nadovariti vako dvije cijevi i na te cijevi zavariti neke rore... sta mi predlazete
 
Član
Da ti nece biti prebucno ??? pogotovo kad si u vecim obrtajima pa pustis gas onda mi moglo doci do " prdenja " ..
 
Član
pa nazad stavi dva lonca ali remus i onda ce bit mocno ali ako si u mogucnosti jer ovako ce biti prejako prebucno.....;)
 
Član
Zbog čega mu preporučujete veći FI od fabrike na ovom motoru ?

Nemoj to raditi, stavi isti FI koji je... ako ti ostaje srednji lonac fabrički, onda možeš ovako uraditi kako si zamislio... sad kakav će zvuk biti, pokušaj... ako ti se sviđao ostavi, ako ne onda ganjaj neke lonce nazad staviti umijesto samo nastavaka...

Ako ovo budeš radio, nikako ne skidaj svoj orginalni srednji lonac jer to nije turbo motor... ako njega se odlučiš ipak skinuti, onda na kraju obavezno neki lonac (ili 2 kako si zamislio) i nikako da budu skroz protočni ;)
 
Član
Ja kak sam bio radio na Vectri ... ukinuo srednji lonac i stavio protocni ....zvuk superrrrr al u vecim obrtajim jakooo dosadi ,prebucan jednostavno ... vratim fabricki zadnji lonac ,stavim roru znaci nemam i sad srednjeg lonca zvuk ja zadovoljan , a kolega mi ima kadeta gsi nema zadnjeg lonca znaci auto zvuk je brutalan kad dodje do 4500 obrtaja i pusti gas auuuuuu kako prdi covjece ...


Moj ti je savjet ostavi srednje lonce i ganjaj remus nazad ... ili ukini sredni lonac i odradi ovo kako si mislio znac pozada fabricki lonci samo rore zavari... i imat ces onak dublji zvuk koji recimo nije dosadan , jos ako imas filter extra
 
badboy je napisao(la):
Ja kak sam bio radio na Vectri ... ukinuo srednji lonac i stavio protocni ....zvuk superrrrr al u vecim obrtajim jakooo dosadi ,prebucan jednostavno ... vratim fabricki zadnji lonac ,stavim roru znaci nemam i sad srednjeg lonca zvuk ja zadovoljan , a kolega mi ima kadeta gsi nema zadnjeg lonca znaci auto zvuk je brutalan kad dodje do 4500 obrtaja i pusti gas auuuuuu kako prdi covjece ...


Moj ti je savjet ostavi srednje lonce i ganjaj remus nazad ... ili ukini sredni lonac i odradi ovo kako si mislio znac pozada fabricki lonci samo rore zavari... i imat ces onak dublji zvuk koji recimo nije dosadan , jos ako imas filter extra

filter imam nista uradit cu ovako kako ti kazes mislim da je to najbolja solucija

sve u svemu uahvaljujem svima na savjetima
 
Top