Reostat Clio Ph2

Reostat Clio Ph2

Raja otisao mi je reostat i vec 10tak dana uzalud trazim po piku i po otpadima. Pokusao sam popraviti međutim momak kaže da ne može. Ima li ko ideju gdje mogu kupiti? U pitanju je Clio ph2, 2001. godište sa digitalnom klimom a reostat je ovakav:

-font-b-Heater-b-font-Fan-Blower-Motor-font-b-Resistor-b-font-Regulator-Control.jpg
 
Član
Pitaj boleta na otpadu...ako nema tu ima nov na dobrinji u onoj radnji sa elektronikom, kad se sjetim kako se zove javim
 
Član
Ne znam ko tu u Sarajevu radi sa Valeo programom , ja sam uzimao u Elpida Banja Luka , Valeov reostat za Clia sa automatskom klimom , oni su tad jedini imali pored ovlaštenog Renault servisa.
Ako se ne snađeš u Sarajevu , kontaktiraj ih , jer šalju robu i brzom poštom
 
@edoze @tarik_91 nema zvao zenicu, majstor isao ovdje kod nas, uglavnom nema...hajd bas cu sutra prozvati tu radnju da pitam, ne znam vise koga da zovem, ko da vozim bugattija a ne clia jbt...

@djordjep hvala na savjetu, zvacu sutra da vidim imaju li
 
Član
Znas da sam i ja ganjao za keca, pa sam isao po dijelovima, imaju na stanju na Kuli kod aerodroma SIM Impex, nudio mi covjek. Ako se vec nisi snasao.
 
Rijesio, kupio i polovan i nov ali nije bilo do reostata. Uglavnom rijesio sam, neki je elektronski kvar bio u pitanju.

Sent from my Lenovo A7010a48 using Tapatalk
 
Top