PROTEKT GUME PHENIX

PROTEKT GUME PHENIX

vw_damir je napisao(la):
gdje u sarajevu kupit ove gume? i koliko su para 195 65 15?

14ke su 61 km , ne sjecam se dimenzije ali eto da imas neku okvirnu cijenu , ja gledao prije nekih mjesec dana u Auto Školjić u Vogosci , pored samousluzne praonice ;)
 
Ako kome trebaju 205 55 16 nove sve cetiri ja ih kupio stavio na felge skinio sa felga i stoje tako presle sve skupa 20metara kotrljajuci od onoga stroja za montzau do gepekta...
;) ako koga zanima na pp
 
Član
Po meni mnogo bolje uzeti tigar wintera 195/65 su oko 75km sto je dzabe (30% jeftinije nego u SRB gde se i prave), guma za zimu i sneg odlicna, michelinova tehnologija izrade. Samo po mokrom nisu nista posebno (ali su bolje od save koja uzasno kliza po mokrom). I ko ih vozi leti skamene se i postanu plasticne, ko ih koristi pravilno bice prezadovoljan.
 
Član
dellas je napisao(la):
Po meni mnogo bolje uzeti tigar wintera 195/65 su oko 75km sto je dzabe (30% jeftinije nego u SRB gde se i prave), guma za zimu i sneg odlicna, michelinova tehnologija izrade. Samo po mokrom nisu nista posebno (ali su bolje od save koja uzasno kliza po mokrom). I ko ih vozi leti skamene se i postanu plasticne, ko ih koristi pravilno bice prezadovoljan.

Mare, brate, kurcu ne valja Tigar, ja ga imam, jedino valja po snijegu dok je nov i ništa više.
 
Početnik
sasad je napisao(la):
Cawo drugari. Zanima me vase misljenje i vasa iskustva sa ovim protektiranim gumama koje imamo na nasem trzistu. PHENIX. Ajde za pocetak da preskocimo predrasude tipa onog imas auto od toliko i toliko para i kupujes to i to i ja bi radije polovnu staru 5 godina...znaci zanimaju me iskustva...pa se mozda odlucim da kupim sebi ili ne kupim...HVALA VAM

Moj ti je savjet da te gume (protekt) ne kupujes jer ne valjaju ! Imao sam s njima problema jednom a dosle su mi nove na autu kad sam kupio i po belaju ja na auto-putu i ripna se odljepi kad nisam izgino...! Moj ti je savjet ako vec hoces dobru gumu a povoljnu da kupis DEBICA Frigo,one su jeftinije od Save a jedno 10x su bolje ! Pozz
 
Član
Ma frajer je malo lupio gluposti.Mi pricamo o Phenix gumama,a on prica o nekoj protektiranoj gumi,Bog zna gdje...
 
Top