Prodaje li iko ovakve zvucnike!!!!???

Prodaje li iko ovakve zvucnike!!!!???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Cao raja hocu da zamjenim stare zvucinke iza sa nekim od ovih ali nemoraju biti bas isti kao sa slika samo da mogu stati sa strana u golfa u gepektu(gdje su originalni) jer necu da busim zadnju plocu ;) :icon_smile:

Zna li iko gdje ima kupiti ovih zvucnika u Mostaru ili da nema neko na forumu pa da se dogovorimo :icon_question: :icon_question: :icon_question:

710bn8cwkr4uprjfizxr.jpg

tthdsj74zaiihjnrz74.jpg

u5pzygjy0njq5z1z06f.jpg


Znaci da skinem stare i stavim samo ove ;) :icon_smile:

t8fvm3s7r8g3igyynm2r.jpg
 
Član
To ti je velicina 5x7''

Ako hoces bas fino da svira uzmi ove DLS 257 dodju nekih 130-140 KM pitaj Muhu CARAUDIO kolko su i imal il nesto
slicno ...



Uploaded with ImageShack.us

Ako ti treba tek tolko da svira najjeftini ti je SAL kod nas ih ima u ovim Bingo marketima dodju 20-30 KM ne znam u mostaru gdje bi mogo naci ...kolko para tolko i muzike :D

Napisi kolko planiras dati naci ce se nesto ;)
 
Član
adi187 je napisao(la):
To ti je velicina 5x7''

Ako hoces bas fino da svira uzmi ove DLS 257 dodju nekih 130-140 KM pitaj Muhu CARAUDIO kolko su i imal il nesto
slicno ...



Uploaded with ImageShack.us

Ako ti treba tek tolko da svira najjeftini ti je SAL kod nas ih ima u ovim Bingo marketima dodju 20-30 KM ne znam u mostaru gdje bi mogo naci ...kolko para tolko i muzike :D

Napisi kolko planiras dati naci ce se nesto ;)


Pa olio bi ove fabricke zamjeniti jer su slabi :icon_confused:
Uzeo bi nesto da 50KM..;)
Znaci ovo je 5x7 hvala drug
 
To je 4x6 i sve ih je teže naći.Ja sam svoje platio 25KM nove, ne sjećam se koja je marka, ima ona slika buldoga na njima.Nisu nešto al rade pristojno a ionako mi je čovjek dugovao lovu pa daj šta daš.Ima ih po tržnim centrima kupiti.
 
Član
marko_v je napisao(la):

Zar nije magnat?



SAL-ov logo je ovaj ...




@Skrabo ...
A sto nisi vidio tamo u Audio Team-u u Citluku ... to bi trebal oda ti je blizu, a oni su drzali Kenwood program, a Kenwood ima onu "CarFit" seriju, znaci tipski zvucnivi ... pa vjerovatno ima i 4x6 ovala, a cijena tih ne bi trebala biti velika, trebala bi ti se uklopiti u budzet...
 
Član
Vec napisah u temi zvucnici.... u audioteamu imas 90% i to kenwood provjeri to ti nije daleko ;)

Kontakt tel: 036 650 056
 
Član
mtopic je napisao(la):
marko_v je napisao(la):

Zar nije magnat?



SAL-ov logo je ovaj ...




@Skrabo ...
A sto nisi vidio tamo u Audio Team-u u Citluku ... to bi trebal oda ti je blizu, a oni su drzali Kenwood program, a Kenwood ima onu "CarFit" seriju, znaci tipski zvucnivi ... pa vjerovatno ima i 4x6 ovala, a cijena tih ne bi trebala biti velika, trebala bi ti se uklopiti u budzet...


Hvala drug provjerit cu ;) :icon_smile:

DJ_M4rko je napisao(la):
Vec napisah u temi zvucnici.... u audioteamu imas 90% i to kenwood provjeri to ti nije daleko ;)

Kontakt tel: 036 650 056


Hvala vidit cu to :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top