Probne tablice

Probne tablice

Član
situacija je ovakva , posto je gorivo skupo ko redbull u kaficu neisplati se vise ic iz SWE do bosne sa autom , barem meni .
pa sam nesto konto da uzmem u bosni kakvo auto i samo kad dolazim na odmor da uzmem probne tablice dok sam tu te 2 sedmice da imam sta vozat , e sad ja neznam kako stvari stoje , dal se to uopste tako moze uradit i kako idu te probne tablice kolko one vrijede i dal se placa osiguranje i tehnicki il jos nesto i dal se to moze tako uradit? ako ko moze pomoc zahvaljujem se unaprijed :icon_smile:

hajd ljudi znal iko kako to ide il sam ja ispo GLUP sa ovim pitanjem?:icon_question:
 
Član
BART je napisao(la):
situacija je ovakva , posto je gorivo skupo ko redbull u kaficu neisplati se vise ic iz SWE do bosne sa autom , barem meni .
pa sam nesto konto da uzmem u bosni kakvo auto i samo kad dolazim na odmor da uzmem probne tablice dok sam tu te 2 sedmice da imam sta vozat , e sad ja neznam kako stvari stoje , dal se to uopste tako moze uradit i kako idu te probne tablice kolko one vrijede i dal se placa osiguranje i tehnicki il jos nesto i dal se to moze tako uradit? ako ko moze pomoc zahvaljujem se unaprijed :icon_smile:

hajd ljudi znal iko kako to ide il sam ja ispo GLUP sa ovim pitanjem?:icon_question:



Pa zar ti se ne isplati registrovat na godinu dana na nekog iz familije ako ti nemas nase papire. Kupi sebi neko solidno auto i reg ti je 500-600KM sto je tebi dzaba...
 
Član
imam mamu u bosni moze ona na sebe uzet auto , al me interesuje kako radi to sa probnim tablicama kolko one vaze i sta treba , a planiram uzimat kakvo djipica posto volim u ribu ic pa mi treba ,nemogu obicinim autom ic tamo gdje idem inace na pecanje na neprisupacna mjesta eto sto mi najvise treba auto
 
Član
za probne ti je procedura kao i da registruješ godinu dana, tehnički, osiguranje , i još moraš vraćat tablice svaki put. naj manje je 3 dana probne i košta oko 30 km tak da to i nije baš isplativo
 
Član
rinaldo je napisao(la):
za probne ti je procedura kao i da registruješ godinu dana, tehnički, osiguranje , i još moraš vraćat tablice svaki put. naj manje je 3 dana probne i košta oko 30 km tak da to i nije baš isplativo

ok care hvala ti na odgovoru , odusto sam od probni tablica auto ce ic na mater i ona vec ima 15 godina auto registruje pa ce me izac manje osiguranje zato sto ima bonus ;):cool:
 
Ja neznam u BiH jos nikog da je imao sto posto da plati premiju, prvo auto registrovao imao bonus 50 posto odma imao stetu i na obicnom i na kasko osiguranju ali polica nije nikad podignuta uvijek 50 posto se placa tako da to se nesekiraj, a do 300 eura moze registrovati sta ti volja i miran si godinu nekad da dodjes i u 6 mjeseci dobro ti moze doci, bude vandrednih avionski karti po smijesnoj cijeni doletis u BiH i opet uzivas ;)
 
Član
prosli put nas troje za 500 eura avionska povratna , a autom mi nemoze bit 2000 eura u oba pravca ,
a mama nikad nije imala udes hvala bogu ima najveci bonus sto se moze imat kad imas jedno auto ,tako da sto ti kazes bolje registrovat i nesikirat se a i one zute probne su uvjek sumnjive policiji pa cesto zaustavljaju;)
 
Član
Po meni ti je najbolje ne kupovati ništa , rentaj auto i miran si , imam frenda koji je u Norveškoj i dolazi jednom godišnje u Bosnu, bude mjesec dana , iznajmi auto i prst u uho , nemaš nikakvih peripetija , servisa , platiš, voziš , vratiš auto i na avion...
 
Član
rinaldo je napisao(la):
Po meni ti je najbolje ne kupovati ništa , rentaj auto i miran si , imam frenda koji je u Norveškoj i dolazi jednom godišnje u Bosnu, bude mjesec dana , iznajmi auto i prst u uho , nemaš nikakvih peripetija , servisa , platiš, voziš , vratiš auto i na avion...
a gdje da rentam terenca da idem u ribu snjim? po terenima gdje cu ga samo izgrebat i nesto polomit:icon_question: i za 15 dana nece izac manje od 500 eura sigurno
 
Top