Probne table

Probne table

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nisam nikad uzimao probne, pa kkava je procedura :)

:icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 
Član
Platis debelo ni za sta! Eto ti procedure! Ajd' pojasni malo u kojoj si situaciji i za sta ce ti probne, pa da te posavjetujemo kako da ih zaobidjes i samim tim ustedis 150-200KM, za koje mozes pivo da castis ;)
 
Član
ja koliko ynam nema vise probnih tabli od kada su uvedene nove tablice...bar sam tako cuo..
 
Član
D_cash je napisao(la):
ja koliko ynam nema vise probnih tabli od kada su uvedene nove tablice...bar sam tako cuo..

Ovo sam i ja cuo i vrlo je moguce :icon_eek:

legionar je napisao(la):
D_cash je napisao(la):
ja koliko ynam nema vise probnih tabli od kada su uvedene nove tablice...bar sam tako cuo..

Ovo sam i ja cuo i vrlo je moguce :icon_eek:

Da su bile sada do 31-og

OggyBoy je napisao(la):
Platis debelo ni za sta! Eto ti procedure! Ajd' pojasni malo u kojoj si situaciji i za sta ce ti probne, pa da te posavjetujemo kako da ih zaobidjes i samim tim ustedis 150-200KM, za koje mozes pivo da castis ;)

Istekla mi registracija a necu jos da registrujem, hocu da oduzim registraciju malo, da usparam koji mjesec jer vozam drugo autao pa...al rekoh da mi s ei golfic nadje tu :D
 
Član
Postoje probne table tj. Testne table , oznaka TT ima ih drug na novom Meganu :)

Koliko je para , ne znam :D
 
Druze probne table se dobijaju po danu, pa na koji broj dana ti hoces,
nije ti to nikako isplativo sedam dana te dodje skoro koliko i registracija.
 
Član
Rekoh gore, da vozikam ponekad, posto sada vozam drugo auto ap mi golfic i nije potreban :)

Pa zar je tako skupo, ja kontao jedno 50 KM 15-tak dana :icon_smile:

Hvala svima, ebo probne kome ce to ikako :lol:
 
Legend
pa jarane gdje ti se isplati davati 50km za 15 dana ne kontam :S
pa ne vozis auto 20 dana u godini :icon_eek:

regas ga normala i cao.. nije 1000km
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top