Problem sa NFS MW

Problem sa NFS MW

Član
Pozdrav
Imam problem sa pokretanjem most wanteda, instalirao sam kako treba, skinuo sa torenta u jednom fajlu i preko daemona instalirao, krekujem i nece da pokrene nikako. Probao sam i preko onog "run as administrator" ali opet nece. OS je Win 7 32bit i konfiguracija je odlicna, pokretao sam i The Run i sve novije igre a ova nece. U cemu je problem?
 
Član
jubix je napisao(la):
Pozdrav
Imam problem sa pokretanjem most wanteda, instalirao sam kako treba, skinuo sa torenta u jednom fajlu i preko daemona instalirao, krekujem i nece da pokrene nikako. Probao sam i preko onog "run as administrator" ali opet nece. OS je Win 7 32bit i konfiguracija je odlicna, pokretao sam i The Run i sve novije igre a ova nece. U cemu je problem?

meni se znalo desiti kod te igre da kad je instaliram i odradim crack nece,izbaci kao neki error onaj glupi prozorcic dont send i send (nadam se da znas na sta mislim) i kad napravim samo kopiju ikone nfsmw ili speed onda proradi,znaci krekovanu ikonu samo odradis copy-paste u istom folderu i proradi,kako sta nemam pojma...i da isto se znalo desiti da nakon pola predzene igr ponovo podze izbacivati onaj glupi prozorcic ponovisisti postupak i proradi,sistem je bio xp na visti ili win 7 nisam nikada igrao
 
Član
ne izbacuje nikakav eror nista, samo se pojavi onaj satic pored ikone misa i to je to
 
Član
probaj iskljucit antivirus ako imas, mada trebao bi izbacit upozorenje da je do njega..
 
Član
ma izbacio bi mi da je virus, nije virus, skinuo sam i crack posebno ali opet nece ni da pokrene
 
Član
idi desni klik properties pa onda idi na compatibiliti i postavi na win xp ta igrica nije pravljena za sedmicu mislim dosta njih nije ali neke se mogu pokrenuti neke ne eto tako uradi radit ce 100%
 
Top