Preporuka za popravku!?

Preporuka za popravku!?

Poz svima, u pitanju je Ford mondeo tdci 2004, otisle dizne i pumpa ,ako ima neko preporuku za servis ,na podrucju Banja Luke neka pise ...

Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока
 
Član
Vlado, Laktasi, samo Ford radi.
Ako treba, javi se za broj.

Poslato sa G620S-L01 uz pomoć Tapatoka
 
ako je to onaj preko puta Kubik pumpe,bio je kod njega auto i nisu uspjeli uraditi

Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока
 
Član
Ali je ovde najžalosnije što ne treba stručnjak za Ford , već dobar servis za reparaciju smeća od Delphievih common rail sistema.
Najbolje skini pumpu i dizne i pošalji za Šabac , ovde kod nas je to sve tanko.
Ima u Međeđi (put Gradiška-Dubica) servis za Delphi sisteme, znam da je momak nabavio za 100.000 te Delphijeve opreme , ali nisam čuo neke vrhunske recenzije.
I obavezno skinuti sve i jedan element kroz koje gorivo cirkuliše i očistiti , od rezervara preko crijeva i cijevi , jer je to sad puno opiljaka od uništene pumpe , koji su uostalom i uništili dizne.
E sad odvaži koliko ti se to sve isplati , jer da se to pismeno uradi i da služi je veoma skupa igranka.
 
aha ,i ja sam cuo da bi trebalo poslati u Sabac na rep. opet hvala pa cemo vidjeti sta ce biti i kako

Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока
 
Član
Meni u firmi je ovaj Darko radio dizne na preporuku nekog majstora tamo, vozilo je Ford Transit, radjene su sve 4 dizne prije 10 dana i za sada se kombi dobro ponasa :)
 
Član
Ali je ovde najžalosnije što ne treba stručnjak za Ford , već dobar servis za reparaciju smeća od Delphievih common rail sistema.
Najbolje skini pumpu i dizne i pošalji za Šabac , ovde kod nas je to sve tanko.
Ima u Međeđi (put Gradiška-Dubica) servis za Delphi sisteme, znam da je momak nabavio za 100.000 te Delphijeve opreme , ali nisam čuo neke vrhunske recenzije.
I obavezno skinuti sve i jedan element kroz koje gorivo cirkuliše i očistiti , od rezervara preko crijeva i cijevi , jer je to sad puno opiljaka od uništene pumpe , koji su uostalom i uništili dizne.
E sad odvaži koliko ti se to sve isplati , jer da se to pismeno uradi i da služi je veoma skupa igranka.
to je to!!! samo šabac, al su ti 600€ dizne tamo, pumpu uzmi polovnu, ona je 350-400km, ja sam uzeo novi rezervara, nisam htio rizikovati, ostalo ti mogu u šabcu očistit, rail i cijevi sa raila na dizne, rezervar i dovodna cijev nije skupa, max 100KM oboje. Ja to ovdje ne bih radio, upitan je kvalitet korištenih dijelova... ili polovno ili šabac...
 
Član
Ja sam slao u sabac i dizne i pumpu, 100 eura je reparacija po dizni, a reparacija pumpe 100 eura ili 200, to sam stvarno zaboravio.. takodjer se radi o delphievom sistemu, 1.5 dci, uz to moras ocistiti sva crijeva i rezervoar, novi filter i miran si.. auto sam prodao momku s foruma nek se javi ovde ako vidi ovo, ja kad sam se zadnji put cuo s njim nije imao nikakvih problema..

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
 
Član
to je to!!! samo šabac, al su ti 600€ dizne tamo, pumpu uzmi polovnu, ona je 350-400km, ja sam uzeo novi rezervara, nisam htio rizikovati, ostalo ti mogu u šabcu očistit, rail i cijevi sa raila na dizne, rezervar i dovodna cijev nije skupa, max 100KM oboje. Ja to ovdje ne bih radio, upitan je kvalitet korištenih dijelova... ili polovno ili šabac...
Ja se ne bi usuđivao stavljati polovnu pumpu, jer je ona u suštini i najslabija karika i zbog nje se na kraju sve i saspe.
 
auto je otisao na servis ,sad hoce li sta biti ... uglavnom hvala svima

Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока
 
Top