Pozdrav...

Pozdrav...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Drazen Bogdanović,23 god.Zivim u Trebinju,vozim Golfa 4 1.9 TDI,full oprema 2003 god.Prijavio sam se najvise zbog dosade u trecoj smjeni,ali nije to razlog svakako sam se prijavio da "pokupim"nesto pametno(mada ima onih koji pricaju price iz maste,a vecinom su to djecica ).I da ne zaboravim ako je neko zainteresovan prodavam ovoga moga golfa 5500km FIXNO.Ja dolazim na adresu sa autom,vase je samo da pripremite 5500km ostalo moje.Hvala na citanju !!!
 
Član
Pol:Žensko Drazen Bogdanović, Auto Ovca, Prodaješ auto u temi gdje se predstavlja novi član!!!
I još "ne znaš" čemu služe Ad....
 
Član
E ovako: 1.Pogresno sam uneo podatke,ali cu ih ispraviti,jer mislio sam da se necu uspjeti reg. 2.Auto prodavam,a to sto prodavam na pogresnom mjestu se moze svima desiti,mislim da su se i ranije desavale greske drugih korisnika prilikom predstavljanja.3.Malo bolje rastumaci ovaj moj drugi komentar za adm.jeli ispalo kao da neznam cemu sluze,ili....I pod 4.Molio bih te da vise ne dosadjujes,jer mi te je pun k...c...... ,tebe i takvih kao ti.A saddd MAGLAA !!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top