Potrebana strucna pomoc!! Passat B6 3C

Potrebana strucna pomoc!! Passat B6 3C

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Potreban mi je pomoc experata za PS posto sam dosta radova vidio ovdje na bhtuningu i stvarno ima extra radova tako da nadam se da bi mogli i meni pomoci, naime potrebno mi je da mi lajsne, reterovizor i onaj dio kod vrata sto razdvaja vozaca i suvaozaca( onaj zid ili kako se vec zove :lol::lol: nemam pojam) da se ofarba u karbon to je na prvoj slici i na drugoj slici bi molio ako moze isto tako da se napravi ali samo na onom dijelu koji je kromiran :lol: znaci da bude cijelo auto tamne boje ili kako vec:lol::lol: i jos nesto ako bi na prvoj slici mogao neko ko bude radio carbon da stavi i ove felge na njega posto palaniram da uzimam 19 " bio bi mu zahvalan do groba :lol::lol:

http://fotke.bhtuning.com/#907fb43e00629380c5c3f26e00a4569083476.JPG

http://fotke.bhtuning.com/#cf4e93b332d1d0048039f1e680a8b21747308.JPG





uglavnom ove su felge RS4 schwarz poliert 19'' ako ova slika ne bude odgovarala ili link ne bude radio unaprijed se izvinjavam ali prvi mi je put

:icon_sad: izgleda da mi nece pokazati moje slike posto nisam kopirao tacan link od moga auta ali auto je ovdje na forumu u garazi pa su iznad linkovi do tih slika ako to moze pomoci a ako ne onda cu pokusavati da nadzem nacina da postavim tacne liknove

unaprijed hvala
 
Evo drug, uradio sam ti ja, ali samo zato sto smo imenjaci:D
nedimpassatb61.jpg

Malo je felsava zadnja felga, ali nije se mogla bolje uklopiti...
 
Član
olensoner je napisao(la):
Evo drug, uradio sam ti ja, ali samo zato sto smo imenjaci:D
nedimpassatb61.jpg

Malo je felsava zadnja felga, ali nije se mogla bolje uklopiti...

Hvala ti puno imenjace legenda si!! ma super je ispalo samo mi je trebalo da vidim kako izgleda otprilike,

hvala ti puno :cool::cool:
 
Član
olensoner je napisao(la):
Nema na cemu i drugi put;)
PS. Mislim da neces pogrijesiti ako se odlucis za ovakvu varijantu.

Ma da i meni su se stvarno svidjele mislio sam da idem na 18" ali biti ce male i pokajao bi se brzo tako da sto posto cu da uzimam ove ali 19"

u svakom slucaju hvala ti jos jednom
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top