POTREBAN MI JE MOTORIC ZA BRISACE za GOLF 5? ako NEKO ZNA NEK POMAZE

POTREBAN MI JE MOTORIC ZA BRISACE za GOLF 5? ako NEKO ZNA NEK POMAZE

Pogledaj kod auto Agića u Trn-u,ja sam tamo to nabavio kad mi je bilo otišlo????

AGIĆ COMPANY
Agić Company d.o.o.
Ul. Vase Čarapića br.12 Glamočani
78252 Trn

tel: + 387 51 584 221
+ 387 51 585 247
+ 387 51 585 265
+ 387 65 510 235
E-mail: info@agicauto.com
 
Lexillium je napisao(la):
Xenoni šta li uzrokovali problem? Bolje ti je pokusaj reparirati elektroniku motora ;)

HAHAHAH JESUUU JEB* IH OTAC I XENONE...

A DAL SE MOZE REPARIRAT ELEKTRONIKAA UOPCE ???

NASO SAM JA 150 KM MOTORIC :) SAMO MI MALO TO SKUPO IPAK JE TO MOTORIC ..
 
MAREX :) jasta je brate ne trebam mi zadnji :p samo prednji

hahahaha aServis :)) najbolje je :p hehe

mirza :) znam ja da kod merima ima vec odavno :) 150 km i danas sam ga OTISO KUPIT kod merima :) isto mi izadje

htjeo sam PREPAKOVAT elektroniku na istom svom motoricu ...

isto izadje 150 km vako uzo drugi postavio fercera radi
xenone skino :d majku im i tak

POZDRAV VELIKI
 
Član
jel to bag kakav na peticama pa kad se stave ksenoni da vrisne motoric brisaca? :/
 
Limp pa haman da jest' ne svi xenoni imaju xenoni koji ne vracaju povratni napon sta ga ja znam uglavnom pretezno oce otici od xenona..

badzo da je LJETO pa hajd ne bih ga ni kupovo hehehe kud bas sad nadje..

edo pa iskreno da ti kazem ne bih nikad kupovo neke skupe xenone' ja ove koje sam kupio platio sam 50 km .... i nije mi crklo od tih xenona' vec mi poslije nekad crko balast.. i hajd odem da kupim od nekog balast' i prikopcam jednom dva put' i taj mi je udario naponom i to se desilo ..
 
Član
Ako kupite i te skupe canbus balaste opet vama može crknuti motorić u najbolju ruku, mora se još neš prekodirati na vozilu da bi to radilo kako treba.
 
aServis je napisao(la):
Ako kupite i te skupe canbus balaste opet vama može crknuti motorić u najbolju ruku, mora se još neš prekodirati na vozilu da bi to radilo kako treba.

ja sam skino XENONE eno ih u gepeku :) pa ih zeko nikad vise na golf-a 5 stavit :))) a na druge oce naravno opet :) od kojih ne pucaju motorici ' :) pa nek KODIRA KO HOCE :) hehehe
 
Top