Pomoc oko razvodnika palenja i platina

Pomoc oko razvodnika palenja i platina

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pozdrav svima ako ima ko da mi kaze moze li se umjesto obicnog razvodnika i platina ubaciti elektronka i sta sve treba za to i koliko je love ako neko ima u pitanju je golf 2 1.3 benzin 40 kw. Hvala unapred i pozdrav
 
Član
pozdrav,treba osim razvodnika i instalacija jer je tvoj golf ne posjeduje i licno mislim da se to ne isplati dosta je lakse u obrnutom procesu ali eto ako zelis moze se izvesti nadzi na odpadu instalaciju i svaki mehanicar elektricar bi trbao moci to odraditi.

ps:
treba ti i komutator.
LP.
 
Član
Teško je to izvest, jesu vala ti 1.3 karbasi losi, em sto trosi ko lud uz to jedva ide :icon_evil:
 
Član
Isplativije ti je ubaciti neki bolji motor, tipa 1.6 55kW.. ima ih za 200KM.. jer se svi žale na taj 1.3, baš što dženi kaže, troše dosta, a ne idu... to ti može i član Chuza potvrditi... ili ga vozi tako, ili prikupi šta para i vadi to govno i ubaci neki drugi motor ;)
 
Član
Mah cupaj van ako ikao mozes,jer nemozes izaci sa njim na dobro,imam ga ja u svom golfu sve sam uradio sto su mi rekli on trosi i trosi,sto sam ulozio na te popravke i prijedloge mogao sam ubacit bolji i pouzdaniji motor,al sad sam se opametio,na proljece vadim i ide dizel neki pod haubu sigurno ;)
 
Član
Chuza je napisao(la):
Mah cupaj van ako ikao mozes,jer nemozes izaci sa njim na dobro,imam ga ja u svom golfu sve sam uradio sto su mi rekli on trosi i trosi,sto sam ulozio na te popravke i prijedloge mogao sam ubacit bolji i pouzdaniji motor,al sad sam se opametio,na proljece vadim i ide dizel neki pod haubu sigurno ;)
tako cu i ja uraditi sve su prilike hvala na prijedlogu :):cool:;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top