Pomoc oko playera LOCK

Pomoc oko playera LOCK

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozz evo danas mi se dogodilo kad je stari vozio nesto u gepektu da su kablovi od pojacala dirnuli u kablove trosistemaca i od tada nemam nikako zvuka nigdje . Sve radi od playera pa nadalje samo neznam jesu mi izlazi otisli ili nesto drugo tko zna kako da vidim sta je o cemu je rijec neka pomogne :) Unaprijed zahvaljujem
 
Član
RE: Pomoc oko playera

otpoji zvucnike sa playera i spoji na bateriju od 1,5V, ak membrana skoci, trebalo bi da su ok, ak ne skoci, onda su vjerovatno izlazi ... pozz
 
Član
RE: Pomoc oko playera

testiro sam sada sa baterijom i skocila je membrana ... sad neznam do cega je onda
 
Član
RE: Pomoc oko playera

thx na pomoci ma negine mi kupovat novi player .... jer neznam kolko su cjene popravka
 
Član
RE: Pomoc oko playera

Kablovi od pojacala? Koji kablovi od pojacala,signalnog Aux-a, napajanja i ostalo... ? I koji je HU u pitanju ?
 
Član
RE: Pomoc oko playera

Nema veze pojacalo to sve radi cd player nece jer na njemu su 3 sistemi i zvucnici u vratima ... A cd player je lobox electronics
 
Član
RE: Pomoc oko playera

Nisi razumio pitanje, al nema veze... Ako je aux i slicno dodirnuo onda su izlazi, nema sta drugo...
 
RE: Pomoc oko playera

rekao sam ti,samo andji kakvo cetvero kanalno pojacalo i spoji da na ono pojacali i povezi ga na zvucnike u autu,jer ionako nisi imao nesto posebnu snagu na HU a ovako iskoristis ono sto je preostalo od player-a....pojacalo mozes naci za 50KM da grmi,a novi mp3 player neces naci ispod 100KM da valja cemu..a onaj tvoj je steta baciti ,kad je kao nov...
 
Član
RE: Pomoc oko playera

nermine zar mu nije lakse meni ga poklonit i kupit sebi drugi? sta petljas tu dzaba vidis da nemas poooojma :lol:
 
RE: Pomoc oko playera

eddo je napisao(la):
nermine zar mu nije lakse meni ga poklonit i kupit sebi drugi? sta petljas tu dzaba vidis da nemas poooojma :lol:

idi ba kupi sebi dva firstova zvucnika da mozes brpati na keeway-u...hehehehehee
 
Član
RE: Pomoc oko playera

nermin suljagic je napisao(la):
eddo je napisao(la):
nermine zar mu nije lakse meni ga poklonit i kupit sebi drugi? sta petljas tu dzaba vidis da nemas poooojma :lol:

idi ba kupi sebi dva firstova zvucnika da mozes brpati na keeway-u...hehehehehee

piaggio ne keeway =P
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top