Plavi dim

Plavi dim

Pezo 205 1.1b,nekoliko problema znaci kad se upali auto trese ko nenormalan ko da radi na 3 klipa i mora pod sauhom + da drzim gas da se ne bi ugasio i izbija za to vrijeme stalno plavi dim na auspuh,posle nekoliko minuta motor prestane da trese i radi normalno.Takodje sto sam primjetio prije ovoga mi nije trosio ulje,ali sad je pomjesao benzin i ulje tako da je nivo ulja porastao i prorijedio se i smrdi na benzin,takodje potrosnja benzina je nenormalna preko 20l a trosio je ispod 7.Takodje da navedem da je auto prije ovoga stajao oko 2mjeseca,a prije toga je kao sad radio...
 
Član
pogresno sam procitao drug,mislio sam da je voda u ulju...benzin u ulje dospije ako je otisla gumica na pumpi od benzina i propusta benzin u motor,ili ako karburator naljeva previse goriva i onda pokraj karika benzin prolazi u karter.
 
pogresno sam procitao drug,mislio sam da je voda u ulju...benzin u ulje dospije ako je otisla gumica na pumpi od benzina i propusta benzin u motor,ili ako karburator naljeva previse goriva i onda pokraj karika benzin prolazi u karter.
E hvala druze nadam se da je do toga i ja sam posumljao odma na karburator posto sam i ranije imao problema sa njim pa ga je majstor nesto prepravljao i stavljao neku gumu od drugog.
 
Top