Pitanje za znalce...audi A4

Pitanje za znalce...audi A4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Audi 2003...ozvucenje po meni super...

Al' skontam da ima nazad desetka ugradjena, al' ne radi... zna li se u cemu je kvaka? :icon_question:
 
je u vratima u mene slucaj bio neko kao da je namjerno presjekao obje zice sto idu iz nosaca u vrata znaci u onoj gumenoj zastiti
 

Sky

Član
pa skopcaj drugi zvucnik na te izlaze i vidjet ces da li su ti instalacije ok. ako bude sviralo znaci ne valja ti zvucnik i mijenja ga , a ako ne onda ti je mozda do instalacija ili cak do izlaza na HU
 
Član
Ma kontam da nije neko iskljucio...

Auto je kupljeno od familije iz GER, mala djece i tako to...vrata bila zakljucana, i zadnji zvucnici iskljuceni na HU-u...pa kontam ima li kakvih podesavanja za to...;)


Aj provjericu pa javim sta sam napravio... :D
 
Član
jel ti mozda naumpalo da uopste nema tih zvucnika nazad? mozda ih prvi vlasnik nije htio kupit uopste pa nisu nikad ni postavljeni? ...
 

Sky

Član
al lik kaze da ima nazad desetka ugradjena, pa tako vjerovatno ima nekakav zvucnik. osim ako je po onim rupicama koje su tvornicki ostavljene za zvucnika zakljucio da je zvucnik vec ugradjen
 
Član
:lol:

nije mi 8 godina jbt... razumjem se u muziku, pit'o sam iz znatizelje da ne skitam... napravio sam, iskljucen na HU-u bio, a i iskopcan...

TREESEEEE MOMACKI :icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top