Passat B6 preporuka servisera

Passat B6 preporuka servisera

Član
Zdravo svima, vec neko vrijeme pokusavam da nadjem pouzdanog servisera u Tuzli ili okolici (po mogucnosti ovlasteni servis ili bar ozbiljan servis sa nekom garancijom).
Auto u pitanju je Passat B6 2.0TDI Bluemotion 2010 godiste, motor CBAB 103kW.
Auto ima 160000km i na jesen bi trebao raditi veliki+mali servis, plus generalni pregled auta.
Zanima me ako neko ima preporuku dobrog servisa i ako je neko radio isti servis u ovlastenom servisu Nipex/Inter auto koliko kosta i kako su zadovoljni uslugom.

Hvala unaprijed.
 
Znam da jedan od njih koji radi u Hitechu, radi i privatno servis i da je dobar majstor. Koji tacno, ne znam. Ali vjerovatno i u Hitechu rade servis pored chiptuninga...
 
Član
nipex. interauto neces pogrijesiti. sve ostalo ti je ispod nivoa
Bas jucer sam se cuo sa ovima iz Nipexa, mislim da cu kod njih definitivno uraditi sve zbog garancije i svega, jest malo skuplje ali planiram prodavati auto za 2-3 godine pa mislim da ce se isplatiti jer do sad je redovno servisiran.


Poseban naziv za obican software update.... bleh
Izvini mislio sam da je zajebancija :) Remap se odnosi na tuning ECU-a motora, ili sto se kaze chip tuning, to rade u HighTechu prilicno dobro zato sam rekao da mozda to uradim usput. Pozzz.
 
Bas jucer sam se cuo sa ovima iz Nipexa, mislim da cu kod njih definitivno uraditi sve zbog garancije i svega, jest malo skuplje ali planiram prodavati auto za 2-3 godine pa mislim da ce se isplatiti jer do sad je redovno servisiran.



Izvini mislio sam da je zajebancija :) Remap se odnosi na tuning ECU-a motora, ili sto se kaze chip tuning, to rade u HighTechu prilicno dobro zato sam rekao da mozda to uradim usput. Pozzz.

:)
 
Top