Član
Da i ja predstavim svoje prevozno sredstvo. Nisam ga mislio predstavljati jer nije moj (od starog je) al pošto u skorije vrijeme neću kupovat sebi auto, a na njemu radim dosta stvari mislio sam da je najbolje da ga predstavim jer kako vidim nema nijednog drugog na forumu. Neće se dešavati puno stvari tipa felge, kovanje u pod i slično jer je porodično auto, možda kasnije. Da ne bude da sam bezveze tu na forumu :D
Da ne duljim, Passat 2006. godina, 2.0 8v PD TDI 103kW kod mene je već 3. godinu. Comfortline oprema, zasad samo par slika, sutra stavljam još od stvari koje su se radile.
1jXHu3p.jpg

wShN6y8.jpg
Z3KVbBV.jpg

Prijedlozi i komentari dobrodošli.
 
Poslednja izmena:
Član
Ispravio sam slike.
Dugo je vožen fabrika pa haj, dok nisam u maju prošle godine nabavio navigaciju: Ouku 8″ sa dosta opcija.
Nisu mi poslali CAN Bus Decoder pa sam morao napajanje riješiti preko lampice za Airbag OFF.
rr613vv.jpg

Pm12okY.jpg

QSYAUCJ.jpg

FhkuB04.jpg

LR2TnFS.jpg
 
Član
@Adnan_S Hvala drug
Idemo dalje:
Dotužila mi ova siva boja lajsni pa sam udario parket :D Još brodski pod fali, daje lijep kontrast unutrašnjosti, poslije će vjerovatno ići folija, brušeni aluminijum.
6m8Ax79.jpg

Ovako je ispalo:
kUWe0yW.jpg

Ly2CICg.jpg

Još se radilo, sutra ću nastavit
 
Član
Fin passat pravo
Primjetio sam da ljudi pri spomenu tog modela s 2.0 motorom govore il da je 8v il da su Bosch injektori :D
Al bukvalno svi koje znam hahaha
Valjda optereceni u podsvijesti problemima pa sami sebe tjese da njihov nije taj problematicni. :D Nista negativno naravno, samo mi eto zanimljivo :D
 
Član
Kako je zanimljivo da ta lamperija ode pa se vrati u modu!!!
Meni se svidja..
Meni se oduvijek sviđala pogotov tamnije nijanse drveta.
Hvala
Fin passat pravo
Primjetio sam da ljudi pri spomenu tog modela s 2.0 motorom govore il da je 8v il da su Bosch injektori :D
Al bukvalno svi koje znam hahaha
Valjda optereceni u podsvijesti problemima pa sami sebe tjese da njihov nije taj problematicni. :D Nista negativno naravno, samo mi eto zanimljivo :D
Hahahh tačno, ne znam šta bi ti odgovorio na tu temu ne ulazim više sa ljudima u rasprave što se tiče toga, a eto i ja govorim kad neko pita a kad piaju kvari li se kažem im da je 3. motor u njemu :woot::banghead: :D
gdje si nabavio ovu lajsnu?
Bila u kući da si bliže negdje mogao si svratit da ti odrežem pa udri lijepi :D
EDIT: Ovo sam ja folirao javi se u pp ako hoćeš da ti pošaljem foliju, mada sam se ispatio nije 3D folija al zadovoljan sam rezultatom
 
Poslednja izmena:
Član
Hajmo opet dalje :woot:
Nabavio sam VCDS i svima koji se dvoume mogu samo preporučiti, dosta stvari ima pa sam i ja kod sebe uradio neke.
Prva US Pozicije na 20% da se ipak vide žmigavci:
LtmJqH3.jpg

Onda je Rain Closing došao na red:
H4p4Eft.jpg

Kratak video:
Sljedeći je bio Auto Hold, vrlo korisna stvar za gužve i semafor, mada na uzbrdici mi je bolje 'manuelno'
efkJPjn.jpg

BiF0zt3.jpg

Rezultat:
4jdbeQt.jpg

Više poslije :woot:
 
Član
Meni se oduvijek sviđala pogotov tamnije nijanse drveta.

Bila u kući da si bliže negdje mogao si svratit da ti odrežem pa udri lijepi :D
EDIT: Ovo sam ja folirao javi se u pp ako hoćeš da ti pošaljem foliju, mada sam se ispatio nije 3D folija al zadovoljan sam rezultatom

Heheh ma ne treba al hvala ti cisto me je zanimalo gdje si nabavio, al znaci ipak foliju si lijepio.
Jesi li coming/leaving home napravio preko VCDS-a meni super stvar, a vidim da imas i senzor ja nemam pa sam morao preko VCDS-a.


BTW. Jesi li ovo majke ti naknadno ugradjivao "auto-hold" hahha :D:D E jesi freak :D
 
Član
Heheh ma ne treba al hvala ti cisto me je zanimalo gdje si nabavio, al znaci ipak foliju si lijepio.
Jesi li coming/leaving home napravio preko VCDS-a meni super stvar, a vidim da imas i senzor ja nemam pa sam morao preko VCDS-a.


BTW. Jesi li ovo majke ti naknadno ugradjivao "auto-hold" hahha :D:D E jesi freak :D
Kako sam ga kupio svjetla su stavljena kao uvijek upaljena Leaving Home mi radi preko senzora a Coming Home samo kad ostavim svjetla upaljena, standardno.
Jesam Auto Hold je zakon svega mi nije bilo teško samo patnja oko čupanja čitave konzole :woot:
Vidjet ćeš još stvari ima što se radilo jednom kad se počne ne može se stat :woot:
 
Član
Daj salji dalje sta si radio sigurno ce mi biti nesta zanimljivo pa da i ja uradim :D.
Evo još ovo imam u repertoaru :woot:
Surfajući kroz VCDS naiđem na alarm, kodiram ga i zaboravim za njega. Kroz nekoliko minuta vraćam se u auto da uzmem nešto kad žmigavci trepte. Alarm se uključio al nema sirene. Poručim sirenu sa pika stigne prije 3 dana i odma se bacim na ugradnju. Ispatio sam se sa provlačenjem žica od motora do unutrašnjosti ko nikad :mad:
Samo dvije žice su išle u unutrašnjost, jedna na osigurač a druga na komforni modul, treća je ostala u motoru na masi.
Evo sirene:
dJzaafk.jpg

Komforni modul se nalazi iza ladice pa sam morao pružat žicu od vozača do njega:
BWvLMI0.jpg

Šteta što mi je ova lemilica 110V moram nosat ovaj pretvarač zasobom:
IKc3En0.jpg

Sve fino polemljeno:
NQsKcUD.jpg

I evo rezultata:
Zasad je samo obični alarm, u planu je ovih dana nabavit senzore za unutrašnjost, eventualno senzor nagiba i prekidač za njih.
A posle kameru za rikverc, nožno osvjetljenje, maglenke i dosta dosta stvari šta god bude objavljuje se :woot::woot:
Ako neko ima još neke prijedloge samo pucaj :wacky:
 
Top