passat 35i gt-td

passat 35i gt-td

Član
pozz ljudi radi se o passatu gt35i ili ti poznatiji kao b3,auto je karavan,1989.je god nekada je bio benzinac gt 16v 136 ks,a sada ima turbo dizel motor od 1.9 kubika i neznam koliko konja,na autu promenjen zadnji kompletan skoro kompletan trap,amortizeri federi gumice,remontovana boshpumapa promena ulja filtera kompletnog servisa,poliran auto,uradzena crvena linija oko auta ,od opreme ima servo volan board kompjuter sve 4 disk kocnice ,elektronske retrovizore i to bi bilo to
evo par slika


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
ocuvan passat samo sto bi ja ofarbao do ove linije branik u crveno a lipp vratio u crnu boju...;)
 
Član
hvala svima,passat je fabricki gt i kod njih su komplet branici u crnoj boji i lip j eu crnoj boji nego sam ja eto malo za promenu,mozda ga vratim u crnoj boji ako BOG da
 
Član
dobar dobarr... reci mi samo kako si rijesio obrtaje jel ti rade postoo ti je sat od benzinca??
 
Član
:cool:obrtaji na zalost ne rade,mislim ovde kod mene niko nezna da ih poveze,neko mi rece da se mogu povezati nekako preko alternatora,ali kako nemam poima
 
Član
ramel je napisao(la):
samo sat i temperatura zraka :icon_sad: drugo nista a ima jos dosta opcija,

mislis temperatura ulja :D .

Prodam ti ja pasata pa se igraj na bordu do sutra ako ti volja, kod mene sve radi :D
 
Član
ma ne ulja temperatura vazduha u celzujusima,mislim na temperaturu spolja,ili ti u autu,a posebna opcija je za ulje,akoja ne radi,ma za igranje se nema vremena bitno je da on leti mashALLAH
 
Član
sino je malo :icon_biggrin: jesi razmisljao o tome da ofarbas branike i ove plastike na vratima u boju auta??
 
Član
mozda samo onaj lip vratim u crnoj boji, ostalo ostaje ovako jer kao sto sam i napomenuo u fabrickoj gt varijanti j esa ovakvim branicima
 
Top