P dvd player 2 DIN,dodirni,280km

P dvd player 2 DIN,dodirni,280km

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Znaci prodajem 2DIN player,dodirni,od opcija ima:dvd,usb,memori kartica,aux ulaz,cd changer control,TV,radio,gps(za ovu funkciju se mora kupiti antena koju nedajem uz dvd jer nije moja),ima 2 izlaza za sliku i ton tj dodatne displeje,sub out i jos mali milion kablova,cita skoro sve vrste formata,izlazi su ja msm 4x55 ili 60w,plavo osvjetljenje tipki,mogucnost podesavanja boja,contrasta i sl vezanog za displej,uz dvd dolazi i daljinski, ugl to je ukratko.DVD ima dosta dosta funkcija.Jedina mana su mu 2 male crtice na displeju ali gledao sam i nalaze se u zastitnoj foliji koju nisam zelio niti smio da skidam,jer nezelim da ista diram.Sve odlicno funkcionira u sto je se uvjerio i clan foruma ArminM tj o tom DVD-u je pisao da zeli uzeti ali nazalost imao je precih stvari od DVD-a.

Slike:


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



(slikano je prije zavrsetka ugradnje tj falio mi je okvir oko dvd-a,cisto da se nepomisli da fuserim :D )

ugl to su slike,detaljnije mogu poslati preko pm-a na zahtjev kupca,cijena je fixna i bez zamjena
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
ovo bi se dalo upakovati u golf 4 ?

knap stane, i kod golfa je cd i jos jedan prostor ispod jel da?
isto kao i kod mene, cak bi imao i malo viska prostora, kao sto je i sarajlic imao, eto on je to lako rijesio
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top