P:cd player mp3

P:cd player mp3

Član
prodajem neki no name cd player, ima mp3, izlazi 4x50W, ima citas usb-a i nekih kartica, laser se zaprljao necita cd-ove samo preko kartice ili usb-a se moze slusati mjuza, na poklon ide usb.. cijena 40KM HITNO!!!!
 
Član
eh neisplati mi se zezati s brzom postom radi ovog, ipak je to u pitanju samo 40KM, da je nesto vece i skuplje dogovarali bi se, zamjene me neinteresuju posto mi je hitno potrebno nesto kesha.. poz
 
Član
ako ti ista znaci i nesnadjes ja cu ti uplatiti tih 40 km na racun a ti da posaljes kad ti legnu pare, brzom postom! ako je sve ovako kako si napisao da je laser zaprljan a cita usb! ;)
 
Član
naravno da je tacno, sto bi lagao ;) a vidim da si iz mostara, imam ja rodjaka koji vozi bus travnik trans relaciju zenica-mostar, jedino da ti to sutra po njemu posaljem i ti budes na stanici od ti da cd ti njemu pare.. tako je najlakse da zavrsimo:icon_question:
 
Član
je li vozi svaki dan za mos?! nisam do petka u mostaru a i bi tako najlakse bilo! ;)
i ubaci neku sliku ako ti nije problem ;)
 
Član
vozi svaki dan ali meni bas do petka trebaju pare, imas li nekog da ide kroz travnik:icon_question:
 
Član
hajde vidjet cu, on je ujutro vec otisao, i tamo je garant, vidjet cu sa njim kad dodje pa da se dogovorim sa njim da to sutra poveze pa mi kaze u koliko je tamo, pare mi hitno trebaju, nebi drugacije prodao a auto sam razbio pa mi netreba..

http://www.pik.ba/artikal/1756963/prodajem-cd-player-mp3-usb-kartica/

evo slika
 
Top