P: Boschmann azx-w12 nuke

P: Boschmann azx-w12 nuke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Prodajem navedeni woofer:
http://www.bmaudiolabs.com/images/product_COMPONENTSUBWOOFERS.html

moze zamjena za nesto slabije/manje... dosadilo mi lupanje...

1500W max snage

750W RMS snage

u kutiji

dvije zavojnice po 4 Ohma
 
Član
po dogovoru, koliko das, ljudi smo, nismo iz zenice :D a za nesto pa duplo slabije i sa manjom kutijom, cisto da imam malo basa...
 
Član


Uploaded with ImageShack.us

dsc00212fi9.jpg


evo i slika :icon_smile: aparat, cetka i ovaj hamelj nisu na prodaju :D
 
Član
bump, 180KM... ajde bezveze ga vozam, dosadio, ne palim skoro nikako wufer, samo mi zauzima gepek...
 
Član
ode moj nekadasnje boošo daleko....bar je u dobrim rukama...da te slusa prijatelju kao sto je mene ;)
 
Član
ma meni je bila taman za golfa,to ti je moj rucni rad :icon_biggrin:,a limpiju prevelika,jadnik ni gepeka nije imao,a kaze odrazilo mu se i na potrosnju :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
strujaze je napisao(la):
ma meni je bila taman za golfa,to ti je moj rucni rad :icon_biggrin:,a limpiju prevelika,jadnik ni gepeka nije imao,a kaze odrazilo mu se i na potrosnju :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

rekao mi je da si ti skovao kutiju, a cim je izvadio planira koliko stolica moze u gepek :lol::lol::lol::lol:

on i potrosnja, :icon_biggrin:

P.S. sinoc sam nesto ganjao za ovo ide kutija oko 100L otprilike ;)
 
Član
zen_3dom je napisao(la):
strujaze je napisao(la):
ma meni je bila taman za golfa,to ti je moj rucni rad :icon_biggrin:,a limpiju prevelika,jadnik ni gepeka nije imao,a kaze odrazilo mu se i na potrosnju :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

rekao mi je da si ti skovao kutiju, a cim je izvadio planira koliko stolica moze u gepek :lol::lol::lol::lol:

on i potrosnja, :icon_biggrin:

P.S. sinoc sam nesto ganjao za ovo ide kutija oko 100L otprilike ;)

uhhhhhh :icon_eek:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top