P. bmw e30 325

P. bmw e30 325

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dakle dosao dan da sam nasao nesto bolje i ludje pa prodajem svoj bmw e30 svi znate o kojem se autu radi dakle 325i 170 ks srebring grane nov ispusni sustav od grane do nazad 17ke felge + 15ke podvozje 100% tehnicki ispravno prednje gewinde ne namontirane na auto
od opreme stakla prednja na struju zadnja neugradjena dobijete uz auto , siber i el retrovizori M technik sjedala sa grijacima vozacevo pokidano malo nista strasno, uz auto dajem farove sa angel eyes nove maglenke i nov vezni lim sa is ralicom 3 vrata iste boje i poklopac gepeka prednji pogon kompletan spreman za montazu na auto ( auto je bilo ix pa sam skinuo pogon radi zabave )
i jos dosta rezervnih dijelova. od muzike ima mp3 player pojacalo pyle 1400w i jbl kutiju. registrirano je do 23.12 2009 na moje ime dakle pali i vozi bez ikakva ulaganja
cijena FIXNO 3500 eura

normal_4a5a1d38c7a56.jpeg

normal_4a5a1cc9df607.jpeg

normal_4a5a1b4998015.jpeg
normal_4a5a281128baf.jpeg

normal_4a5a279305787.jpeg

normal_4a5a1c0dcd5e8.jpeg
 
Član
ajde cijena je samo do subote kasnije moze da bude samo skuplje ili da ostane u mojim rukama do ...
btw. kad covjek nesto prodaje popizdi koje smece se sve u zamjenu nudi :)
 
Član
jbg izletilo mi nesto mnogooo starije i rijetko nenormalno pa zato prodajem ovo jbg nema raja para a vecina nekih kretena sta se javlja nezna cijeniti pravo auto
 
Član
Kako samo utegnut BMW. Mojne ga prodavat, znas sta imash... Josh u Bosni raja nezna cijenit auta, a mogu mislit kakve reakcije imaju kad cijenu vide, no neznaju da je ta cijena i vishe nego realna...

Kako god, sretno;)
 
Član
znam da je spam ali ne mogu da odolim:po meni auto vredi svake marke, dobro nesumljivo je da si ga derao i ubijao ali opet vidim po svakom postu da si ljubitelj pa tako i znam da ej auto isto tako i odrzavano!
 
Član
cuj voznja punim gasom za bmw nije deranje i ubijanje on je namjenjen za te stvari a ko me poznaje i ko je uzivo vidio auto zna kako izgleda u stvarnosti kako radi zvuci i ide :) btw. ako ostane kod mene a najvjerovatnije da hoce bit ce to jedna od boljih kockica sa 4 vrata u drzavi prava obiteljska jurilica :)
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
cuj voznja punim gasom za bmw nije deranje i ubijanje on je namjenjen za te stvari a ko me poznaje i ko je uzivo vidio auto zna kako izgleda u stvarnosti kako radi zvuci i ide :) btw. ako ostane kod mene a najvjerovatnije da hoce bit ce to jedna od boljih kockica sa 4 vrata u drzavi prava obiteljska jurilica :)

da hoce
a izvjestavaj o tom novom projektu
a sta je u pitanju ako nije tajna
a ti kreteni sto neznaju cijeniti pravo auto oni sigurno traze kockicu
za nekih 700KM
 
Član
evo da se nadovezem na trenutak, kaze mi jedan kolega koji je inace majstor da su bmw auta ista kao i oni veliki motori (bubam 1000ccm i slicni) ... kad ga vozis polako saltas ga u malim obrtajima, temperatura motora skoci na crveno, a cim ga malo prokines pa se zaletis u malo vece brzine, temperatura se vrati na radnu temperaturu ... tako je isto i sa bmw-ovima on kaze ... kaze bmw je napravljen da se vozi, a ne da se kotrlja niz ulicu ko recimo golf 2 (cast izuzetcima) :cool: ;) ... eto nadam se da ne smeta sto sam dodo komentar vezano za "deranje", a evo da kazem i za auto da je Allaha mi najljepsa trojka i najutegnutija koju sam ikad vidio ... sretno sa prodajom i sve najbolje ;) ...
 
Član
povuceno iu prodaje nakon gomile ponuda u zamjenu svega i svacega stvarno raja nema para a puno njih bi kupio ok auto ali jbg shvacam svakoga a meni je ajkulica izmakla ali doc ce druga tako do tada zadovoljim se sa ovim schrotom hahahah
btw nudjene ovce krave golfovi mercedesi svasta a na kraju nista :)

moze lock na ovu temu ako nije frx
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top