p. 1 din dvd 140KM

p. 1 din dvd 140KM

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prodajem svoj dvd player,mene je sluzio super ali nazalost sam mu prilikom ciscenja lasera iscupao flat kabalcic i neznam ga vratiti(nemam alata za to),ekran radi,laser radi i sve je mu u dure(bio je otvaran kada sam ga ja uzeo ali je sve radilo)
kod mene je tri godine sluzio perfektno..
ima 5.1 izlaze za pojacalo,snage je 4x45w,cita sve formate,monitor mu je osjetljiv na dodir(touchscreen) ima prikljucak za IPOD,izlaz za dva monitora,ulaz za kameru,i jedan aux ulaz,monitor se prilikom paljenja sam izvlaci,a podloga svijetli plavom bojom te se uklapa idealno u VW vozila....sve je radilo prije ciscenja i moje gluposti da odkacim flat koji je uzak da ga nemogu vratiti prstima(treba pinceta ili neka klijesta za to...) imam daljinski od njega...
prodajem ga iz razloga sto nebi da sta pokvarim gurajuci taj kabal unutra prstima a i uskoro cu uzimati drugi 2-Din uredjaj.....cijena je 140KM( ja sam ga polovnog platio 600KM)
marka je SEVIC- modela je "blue laser SBL0302MP4 "
nemam nazalost slike,ali postavit cu ako nadjem...
 
moze i neka zamjena po dogovoru za kakav dobar mp3 player sa usb ili nekim drugim mogucnostima spajanja sa digitalnim pohranjivacem muzike :D ...
 
Danas sam uspio uglaviti ali mislim da nije to to,mijesa funkcije tipki,tj tipka "play" mi izbaci cd.... :icon_cry:
htio sam ga progutati od muke,jer sam bas bio sretan snjim i pokoji znaju da sam cak imao unikatnu anti-lopov zastitu za njega,ali ne isplati mi se spaliti ga pogresnim spajanjem...
Ko voli nek izvoli,mislim da je vise nego povoljno,ko je nekada deverao sa ovim uredjajima zna koliko kosta touchscreen ekran sa kompletnim mehanizmom za izvlacenje,nije ispod 150KM...
 
Član
a sto ne vidis s nekim ko radi s tim, da probas napraviti, strujaze radi u servisu kako se meni cini
 
jusuf je napisao(la):
a sto ne vidis s nekim ko radi s tim, da probas napraviti, strujaze radi u servisu kako se meni cini

zato sto sam ja baksuz,evo vec neko vrijeme kontam kupiti 2 din uredjaj i kada sam bio na odmoru imao sam priliku prodati ga,ali malo mi je nudjeno (trzalo se oko 20KM) i kada sam dosao kuci desi mi se ovo i vjerujes da mi se zgadio i pomalo mi je dosadio...nemam ni vremena a ni zivaca da to ispitujem i hodam po majstorima,pa makar mi stajao u ormaru do plastika ne zahrdja na njemu,hehehe

dok se ja nakanim da ostavim dan sa posla pa odem do nekoga ode mi dnevnica i odma skoci cijena popravke za dnevnicu(a mrsko mi,iskreno receno) i opet kad bi ga napravio povecao bi mu cijenu za 100-150KM ali kao sto svi znamo da niko nece da uzme nesto ako zna da je popravljano,pa makar to bilo bezazleno i dok ga nermin proda prodje pola godine i opet pade cijena za cijenu popravka i sta sam dobio????

ovako ga dajem za malo para onome kome se isplati otici kod nekoga da napravi...140KM je cijena losijeg mp3 playera,za 140KM se nemoze uzeti motorizovani ekran(bez prikljucka za ipod,ispravnog lasera,touchscreen funkcije,znaci samo pusti ekran za u 1 din)...

:icon_confused:
 
Član
ma ja, kontam te, jbg nije to ni neki kvar (moje laicko misljenje), a ko misli kupovati neki mp3 obicni, odlicna prilika da jos malo doda para da napravi ovo i ima nesto x puta bolje od obicnog mp3

evo jedan free bump :cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top