otvaranje gepeka na daljinski

otvaranje gepeka na daljinski

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kod mene je centralna za dvoja vrata + daljinsko + gepek 80KM
za cetvera vrata centralna + daljinsko + gepek 100KM
sam gepe 30KM

dijelove kupuje musterija
 
Član
Deyo je napisao(la):
Pogodiću te flašom pive, 'al praznom :D Malo whisky malo coca cola :cool:
Ozbiljno, imam posla za tebe kad se vratiš ;)
:icon_exclaim:

A ja imam slobodnog vremena za tebe kad se vratim :D savrsen combo :D
 
Član
Ja nemam nikog blizu ko bi mi to mogao odraditi pa sam
prepusten sam sebi, obzirom da sam planirao zatvoriti gepek(ali ne komplet
vec samo izbaciti plastiku na kojoj je dugme za otvaranje)

Hvala emirEX_sa i Zerr na savjetima vezano za to.
Valjda cu nesto napraviti.
Mislio sam ici na prekidac + motoric (daljinsko nema potrebe)
 
Član
ja sam to radio prije 3 god. mozda i 4 nisam siguran i da radio sam centralnu a cisto sumnjam u Ismarovu sposobnosti da osposobi gepek ;)
 
emirEX_sa je napisao(la):
kod mene je centralna za dvoja vrata + daljinsko + gepek 80KM
za cetvera vrata centralna + daljinsko + gepek 100KM
sam gepe 30KM

dijelove kupuje musterija

u jbt pa ti pravo jeftin kod nas u bihacu 130km 2vrata za gepek sumnjam da i rade u toj cijeni
 
Član
Micky je napisao(la):
ja sam to radio prije 3 god. mozda i 4 nisam siguran i da radio sam centralnu a cisto sumnjam u Ismarovu sposobnosti da osposobi gepek ;)

ako to nisi radio kod njega ili ako nisi upucen niposto nemoj blatiti covjeka kad vec vidis da neki navode da su to bas kod njega radili i da su zadovoljni, znaci covjeku kvaris ugled svojim sumnjama ako ih ne mozes potkrijepiti nikakvim dokazima, kod Ismara (u buljakovu-ak mislimo svi na istog) sam radio samo neke sitnice.. neznatne promjene i bas tih par puta kada sam bio kod njega, igrom slucaja, jednom je dosao renault clio sport iz sarajeva za dogradnju necheg xy a drugi put je crni bmw x5 bio sa napola skinutom kontrolnom tablom (bili su radovi u toku, nisam se mijesao sta/kome radi vec sam logicno zakljucio da niti jedan covjek neb' šarlatanu dao tako skup automobil da sumnja u njegove sposobnosti)

et :icon_biggrin:
 
Član
ibizasa je napisao(la):
Micky je napisao(la):
ja sam to radio prije 3 god. mozda i 4 nisam siguran i da radio sam centralnu a cisto sumnjam u Ismarovu sposobnosti da osposobi gepek ;)

ako to nisi radio kod njega ili ako nisi upucen niposto nemoj blatiti covjeka kad vec vidis da neki navode da su to bas kod njega radili i da su zadovoljni, znaci covjeku kvaris ugled svojim sumnjama ako ih ne mozes potkrijepiti nikakvim dokazima, kod Ismara (u buljakovu-ak mislimo svi na istog) sam radio samo neke sitnice.. neznatne promjene i bas tih par puta kada sam bio kod njega, igrom slucaja, jednom je dosao renault clio sport iz sarajeva za dogradnju necheg xy a drugi put je crni bmw x5 bio sa napola skinutom kontrolnom tablom (bili su radovi u toku, nisam se mijesao sta/kome radi vec sam logicno zakljucio da niti jedan covjek neb' šarlatanu dao tako skup automobil da sumnja u njegove sposobnosti)

et :icon_biggrin:

POTPIS
 
Član
edoze je napisao(la):
Micky je napisao(la):
ja sam to radio kod Ismara radio i extra zadovoljan bio :cool:

Micky je napisao(la):
ja sam to radio prije 3 god. mozda i 4 nisam siguran i da radio sam centralnu a cisto sumnjam u Ismarovu sposobnosti da osposobi gepek ;)

:icon_rolleyes:


hahahahahaha ;D ;D ;D
a ovo je on preskocio koji cas literarne sekcije il bio u Heineken izdanju :icon_biggrin:

il... nesto trece, jebiga :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top