Nova praona u Djurdeviku

Nova praona u Djurdeviku

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
zdravo clanovi bhtuninga ovako znaci otvorio sam auto praonu u Djurdeviku kod restorana Estrada znaci u dvoristu restorana je praona svi chuneri koji ste u blizini dodji te da vam operemo vase ljubimce i da se upoznamo i druzimo svi su Dobro Dosli
 
Član
Za tebe edo nije problem dodji sutra pa cemo da ga operemo :) nije problem samo ako budem tu ali bit cu posto odo da focusa zamjenim u tz :)
 
Član
Hmmm pa moglo bi se doci ove sedmice bi trebao otici malo na Pananosko jezero pa ostavi mi broj na P.M ako ne budem mogao naci.....;)
 
Član
Belmin1 je napisao(la):
Hmmm pa moglo bi se doci ove sedmice bi trebao otici malo na Pananosko jezero pa ostavi mi broj na P.M ako ne budem mogao naci.....;)

Ma druze lako ces naci kad dodjes u djurdevik samo gledaj na lijevu stranu ima motel Estrada znas koliki je objekat :) nemozez profulati ali ipak evo ti druze broj
062-065-071 Jasmin LP
 
Član
pa upravu si druze sve sto zarade preko to je njihovo zasluze :))) ma cijeli dan caste dns nemogu popiti sokova koliko donose :D hahah ma super je brate auto se opere za 10 min :D ma bude kao novo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top