navigacija

navigacija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pozz,valjda ovo moze u ovu temu, ako ne nek moderatori prebace u odgovarajucu temu

dakle u renault laguni 2 mi je dosla navigacija, e sad me zanima dali netko ima cd za bih i ovo trziste okolo, ili ako netko ima neku ideju ili je cuo kako se moze iskoristiti taj ekran, dali postoji neki zamijenski citac DVD-ova da se mogu gledat filmovi i sl
 
Član
druze dao si nam nista, proizvodzac, model? probaj malo po internetu trazit program to ti je najbolja opcija ....
 
Član
ma meni treba informacija gdje ima kupiti drugi citac tj citac za DVD koji se moze spojit na onaj ekran, marka navigacije je Carminat
a to ovako izgleda
ekran
i372329_DSC01365.JPG

citac za navigaciju
i372331_DSC01376.JPG
 
Član
druze nemoj me pogresno shvatit al to sto bi ti da uradis je stvarno bezveze .... Portable DVD playere imas na forumu dole u oglasima za nekih 100-130KM polovne, a imas i nove (recimo u techno magu je bilo po 250-300 maraka sa garancijom) .... a sad da kemijas sa tim sto bi ti da radis ptice znaju dal bi ista uspio a nadavo bi se love za to .... bolje il nista ne diraj il uzmi sebi DVD portable .... za sve dodatne info predlazem ti da se cujes sa momcima iz caraudia ili ti ga: www.caraudio.ba ....
 
Član
ja razmisljam da uzmem jos dva ekrana i da spojim na ovaj ta dva bi isla u naslone za glavu, i ocu da sredim taj monitor tu jer mi je na neki nacin visak, pa ocu nesto pametno da stavim

hvala za preporuku za car audio;)
 
Član
drago mi je ako sam pomogo .... BTW vidio sam u techno magu bas juce (uzeo ja sebi neki lcd 7" za kola) ima to sto ti hoces, zasebni DVD player i odvojena 2 ekrana .... sto se tice cjene ne sjecam se tacno al negdje je oko 300-350 maraka (JA MISLIM) ....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top