MVD

MVD

Član
Da li mi je potrebna MVD (medjunarodna vozacka dozvola) da vozim auto u Austriji ?
znaci auto je na austrijskim tablama, imam punomoc, ali ne znam za tu mvd !! :icon_confused:
 
Član
ja koliko znam da nebi trebao da uopste vozis tamo tako bez njihovih dokumenata a Aus. table,ali opet sacekaj mozda ce se neko javiti ko zna bolje tu inf.sretno
 
Član
neki su mi rekli da moram samo da imam punomoc, ali nisam siguran za tu medjunarodnu vozacku! ... pa mora se moci voziti, isto kao rent-a-car i ono je na stranim tablama!!!
 
Član
ma ne treba ti medjunarodna vozacka jer se moze voziti i sa ovom nasom bez ikakvih problema otkako su ukinute vize. moze ti i mtopic to isto iz iskustva reci (pisao je covjek u drugoj slicnoj temi svoj slucaj u austriji da su ga zaustavljali i bilo sve ok sa ovom "obicnom" vozackom)
 
Mozes ti voziti sa bih vozackom ali nisam siguran da smijes na austrijskim tablama, moguce da ne smijes ali nisam siguran

emir_89 je napisao(la):
ma ne treba ti medjunarodna vozacka jer se moze voziti i sa ovom nasom bez ikakvih problema otkako su ukinute vize. moze ti i mtopic to isto iz iskustva reci (pisao je covjek u drugoj slicnoj temi svoj slucaj u austriji da su ga zaustavljali i bilo sve ok sa ovom "obicnom" vozackom)

Ja sam putovao u njemacku sa obicnom i kada su bile vize...
 
Član
hvala forumasi! ... ajd ako ko uspije da mi to provjeri, da li smijem voziti auto na Austrijskim tablama sa nasom vozackom uz punomoc vlasnika vozila, neka javi, bio bih puno zahvalan, posto ne bih da platim kaznu tamo !! ...
 
Top