muzikica

muzikica

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eh ljudi ovako: kontam nesto uraditi muzikice za sebe za pocetak sam kontao nesto fino osnovno,interesuje me sta velite na ovo dole navedeno,bil to fino sviralo u auticu,dajte savjete,sta kako gdje..
EV PONUDA DA ZNATE O CEMU SE RADI;)

ako hoces nesto kvalitetno, a da udara, onda imas onaj nas crunch woofer od 70 maraka, 500 max/250 ili 300 RMS, crunch proizvodi ista firma koja proizvodi hifonics, kod nas to raja ne zna i misle da je to neko sranje, ali vjeruj da nije, onda imamo okrugle 3 sistemce od magnata, NOVE, znaci nisu nikad zavrnuti u auto, oni su oko 23 cm precnika i odvaljuju u mi ih prodajemo za 85 maraka.

pojacalo imamo raveland xsa 1200, isto dobro, nije no name marka, za 100 maraka.

kutiju ti brat moze napraviti za oko 50 maraka koliko inace i pravi za woofer.
 
Član
drug
e ovako sve je to fino bajno krasno

www.caraudio.ba - otidji posjeti stranicu imas cjenovnik svih proizvoda

fino se cuj momcima i posavjetuj sa njima sta i kako i nek ti to odrade ljudi koji su profesionalni u svome poslu i koji imaju certifikate za to sve,jer ces rijetko koga naci kod nas osim njih koji to rade i urade kako treba
govorim ti iz svog iskustava a vecina ti to moze potvrditi ko je radi kod njih setup-e

et toliko evo ti i kontakt tel
061209049 - muha
 
Član
to sto ti je ponudjeno s obzirom na pare je super setup, e jedino ako imas nadprirodne zahtjeve i poprilicno dubok dzep onda svakako www.caraudio.ba ....
 
Član
eddo ba kakva ti je to prica ???
sta pricas bezveze ispade sad da caraudio prodaje sisteme koji su samo za nadprirodne zahtjeve i samo za one koji imaju dubok dzep ??

Hifonics Industria Woofere za samo 149KM/kom

Specifikacije su :

HFI12D4
12" (30 cm) Subwoofer
300/600 Watt
Impedanz 4 + 4 Ohm


HFI12S4
12" (30 cm) Subwoofer
300/600 Watt
Impedanz 4 Ohm

evo ovo su prihvatljivi wooferi sa dobrom cijenom a i extra sviraju
takodjer imas i pojacala sa cijenom od 200 - pa navise
 
Član
E ovako nije sada da kudim nesto i nekoga ali moj ti je savijet ne uzimaj nikada polovan woofer.Dok amp mozes.Kao sto ti je i ersan rekao imas taj nov a nije puno kesa 149 km.
Ili pak mozes da ides sa pioneer koji je jos nize ;)
 
Član
Bogovi mi se pravo svidjaju i uskoro bi trebao jedan da mi pjeva na uvce :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top