motoric za gepek golf 2

motoric za gepek golf 2

od cega mu treba motoric.....da spojim kada tisnem dugme na daljinskom da mi se gepek otvori u pitanju je golf 2..

im li iko iskustva o tome
 
motoric od centralne brave, one kineske sto se kupe :D, 7KM ja platio, bio neki i za 4 :D, ak nemas maglenke ugradjene, najbolje ti je uzet zicu od maglenke sa lijeve stopke i nju nekako provuces do gepeka, da neprovlacis kroz citavo auto :D, i jos naprijed moras nac tu zicu od maglenke preko prekidaca nekako spojis i et ga nadam se da sam ti bar malo pomogao :D
 
dacke_golf_II je napisao(la):
od cega mu treba motoric.....da spojim kada tisnem dugme na daljinskom da mi se gepek otvori u pitanju je golf 2..

im li iko iskustva o tome

Bilo od cega samo da je elektricni naravno i da je dovoljno jak da potegne bravu;)
 
dzinn16v je napisao(la):
dacke_golf_II je napisao(la):
od cega mu treba motoric.....da spojim kada tisnem dugme na daljinskom da mi se gepek otvori u pitanju je golf 2..

im li iko iskustva o tome

Bilo od cega samo da je elektricni naravno i da je dovoljno jak da potegne bravu;)

pa zato pitam....kakav triba koliko snage....od kojega auta....jer nemam pojma kolika bi tu snaga tribala
 
Član
Imas po svim ovim auto shopovima i na auto pijacama prodaju a cijena ti je od 5 do 10 KM :)
 
DaBu je napisao(la):
nadji od Skode Felicije

Nadi na otpadu...ako mozes financijski si priustiti od kakvog novijeb bmw-a ili audija ili sta ja znam tako nesto oni su ti sto posto kvalitetni...stavis ga jednom i miran si,neces gledati svaki dan da ti taj kineski crkne;)
 
Član
aman ljudi sto komplikujete,kupi univerzalni motoric i stavi,nije lamela jebat ga pa da ga je skupo i zajebano zamijeniti,to svi rade najlakse ga i montirati,otkaci onu polugu,presijeci je i zakaci motoric,evo kod mene tri godine fercera.
 
code: KR je napisao(la):
aman ljudi sto komplikujete,kupi univerzalni motoric i stavi,nije lamela jebat ga pa da ga je skupo i zajebano zamijeniti,to svi rade najlakse ga i montirati,otkaci onu polugu,presijeci je i zakaci motoric,evo kod mene tri godine fercera.


Upravu si apsolutno,ali zar nije bolje stavljati kvalitetnije dijelove na auto:icon_smile:
 
Top