Misljenje???

Misljenje???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imam u autu trenutno Alpine CDA9855R koji je extra i zadovoljan sam s njim a i cijena mu je bila zara,
a sad sam narucio Kenwood KVT-522DVDY i treba da mi stigne, sta mislite o ovom uredjaju, dali neko vec ima iskustva s njim:
http://www.kenwood-electronics.co.uk/products/car/functions/mp3/KVT-522DVD/details

Hvala!
 
Hej kume a mozes li mi reci sto, ja sam inace radio s Alpinom i DVD njihov mi je ono uuuu,ali je i cijena,
pa sam se odlucio na ovaj,malo furke radi DVD da promjenim,dosadio mi mp3,ako mi se ne svidi prodat cu ga i vratit svoj Alpine,
a mozes li mi reci zasto ovaj DVD i nije nesto
 
Član
Druze to ti je najbolje da pitas nekoga ko je posjedovao taka DVD a mislim da sam ko nekoga vidio an forumu da ga ima.
Ja ga nikada nisam imao,ali sam imao vise razlicith kenwood HU i bio sam prezdovoljan sa njima e sada posto je to dvd neznam kako ce da se ponasa.
Uglavno nije to sa konja na magarca ;)
 
z3k4 je napisao(la):
Druze to ti je najbolje da pitas nekoga ko je posjedovao taka DVD a mislim da sam ko nekoga vidio an forumu da ga ima.
Ja ga nikada nisam imao,ali sam imao vise razlicith kenwood HU i bio sam prezdovoljan sa njima e sada posto je to dvd neznam kako ce da se ponasa.
Uglavno nije to sa konja na magarca ;)



Hvala ti drug, ma ostavit cu ja i Alpine pa nek stoji u rezervi hehehe
 
Član
:D:D:D

druze vjeruj mi kad ti dodje multimedija neces vise nikad razmisljat o vracanju alpine-a u kola .... cak stavise poprilicno sam siguran da ces ga bacit u smece nakon par dana slusanja multimedije jer mislim da tamo alpine bas i pripada, U SMECU!!! ...


:D:D:D
 
Član
hahah
hahaha

alo koji si ti KLOC :D
sta ti znas sta je ALPINE :icon_eek:
hahahahh



hahhahahah
ovo je najveci BISER KOJI SAM DO SADA CUO :cool:
HAHAHAHAHAHAH
 
Član
e super. da hocu docekat dan da post na ovom forumu ima naslov tipa:"misljenje Alpine 9855 vs. Kenwood KVT-522DVDY". ko god postavi pitanje naslov posta je "Pitanje" ili "Pomoc".

takoder da hocu docekat dan da neko nesto suvislo napise.

nazad na temu misljenje.

Alpine 9855 vs. Kenwood KVT-522DVDY

ako nemas aktivni prednji system (a nemas jer da imas nebi nikad postavio ovakvo pitanje) izbaci alpine i uzmi kenwood.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top