LSD ? :(

LSD ? :(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
zdravo raja novi sam ovdje na sajtu..
posjedujem vozilo Audi A5 2.7 TDI coupe.!
u Potraznji sam za LSD-lambro baglamama ako iko zna ko ima Baglame i da ih Prodaje ili ako znate gdje imaju da se nabave Pisite mi..!
 

Prilozi

  • LSD-Audi-A5.png
    LSD-Audi-A5.png
    254 KB · Pregleda: 54
Za ugradjivanje tih vrata se ide na obuku u LSD i dobije se cetifikat. Ako mislis sam rezati i prepravljati na tako "skupom" autu bez iskustva onda bolje nemoj ni stavljati :D I de mao sredi svoje recenice pises ko dijete iz predskolskog.
 
Član
Za ugradjivanje tih vrata se ide na obuku u LSD i dobije se cetifikat. Ako mislis sam rezati i prepravljati na tako "skupom" autu bez iskustva onda bolje nemoj ni stavljati :D I de mao sredi svoje recenice pises ko dijete iz predskolskog.
Drug ja i imam samo predskolsku zivio ti meni..! ja neznam sta se tu ima toliko rezati..! SVE SE MOZE KAD SE HOCE ;)
 
Član
pa kolega imas na Google kako se djeca prave a da nemas kako se postavlja LSD pogledas deset puta procitas pet puta stavis laptop ili Ipad ispred sebe,alat u ruke i radis korak po korak i ustedis 500 evra ...!Ziv Bio pozZz
 
Aha a ako nesto sjebes onda ode 500e u prazno. Kad bi svi tako bili maistori preko laptopa i ipad-a onda pravi maistori ne bi postojali.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top