Letva volana problem

Letva volana problem

Član
Imam problem na svom Audiu A6 i kako sam malo citao nislim da je letva volana. Prilikom voznje imam nekako cudan osjecaj kao da ima malo lufta, kao da ga odjednom malo prebaci i vuce u desnu starnu. Koji su znakovi kad letva nije uredu i kako je ispitati
 
Član
To sto se desava cisto sumnjam da je do letve jer da je letva ona bi propisala ulje, to su najvjerovatnije krajnice, ili ramena neka, pregledaj u servisu prednji trap auta...
 
Član
Bio sam jucer kod majstora i rekao mi da je problem letva, cuje se lupkanje najvise kad je auto ugasen a volan trzam lijevo desno. Sta je najbolje raditi i sta bi moglo biti, kaze mi majstor da treba skinuti da se vidi u cemu je problem. Moze li se letva reparirati i koliko kosta
 
Član
Moze se reparirati i dodje oko 350€ ali to se lupkanje moze cuti i od krajnica i spona letve volana kad odu... Pregledaj ti to malo bolje da nebi bacio pare a ono kvar 40€ a ti bacio bezveze za reparaciju 350€...
 
Član
tako mi je i ovaj rekao da mora skinuti da vidi sta je tacno, reparacija me zanima da znam kako cu proci ako bude potrebno
 
Top