lakiranje/flekovanje

lakiranje/flekovanje

Član
POZ,

Na par mjesta auto mi je zagrebano (branik prednji i zadnji) ......zadnji pranik je udubljen tokom transporta auta na brodu...tako da se treba zagrijati plastika i ispraviti.....i onda sve fino lakirati....

i na par mjesta (oko ljevih vrata) pojavila s hrdja... koja se treba flekovati....i na gepeku ima ogrebotina duzine mozda 10cm...

Mislio sam ovo dati da mi urade majstori na Vojnickom Polju, oni odmah iza doma zdravlja... nisam nikad kod njih nista radio, ali cuo sam od raje da pravo dobro rade....

moze li ko ovo da potvrdi, ili da mi preporuci nekog drugog majstora za lakiranje....
 
Početnik
drug izvini ali stvarno ja tebe nerazumijem,,,svake sedmice objavis treba mi ovo treba mi ono za auta tj trazis savjete,pricas da imas jettu kupio si ovo kupio si ono ali NIKAD da nam je predstavis,,mi nejedemo i nekrademo auta to da znas ali predstavi je inace ce neko rec da si bombas i to,,msm ja to nekazem :D
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
drug izvini ali stvarno ja tebe nerazumijem,,,svake sedmice objavis treba mi ovo treba mi ono za auta tj trazis savjete,pricas da imas jettu kupio si ovo kupio si ono ali NIKAD da nam je predstavis,,mi nejedemo i nekrademo auta to da znas ali predstavi je inace ce neko rec da si bombas i to,,msm ja to nekazem :D

pa brate imas slike na onom odjeljenju za nove clanove...
a fakat nemam vremena da slikam sad neke nove slike...
i znam da sam mozda dosadan, ali ovako prikupljam informacije i lokacije raznih majstora pa kad budem imo vremena planiram sve to uraditi odjednom...

u aprilu imam 2 sedmice fore da lakiram, zamjenim opruke, felge, kocnice, prednju masku, postavim nove farove i stopke, maglenke, xenon, 50% zatamljenje....

prije par dana jedva sam stigo ugraditi plin....
ako evo ako ti je mrsko traditi tamo taj topic, evo i slike ovdje:
nisam ih ja sliko ovo su slike tok je auto jos bilu u americi...nista specijalno...ali obecavam kad sve ovo ugradim abd slikacu samo za tvoju dusu :D;)

jeta1.jpg

jeta5.jpg

jeta12.jpg

^^mozda ne vidis ali ovaj zadnji branik je sav izgreban, zato trazim majstora :D
plus sto je poslje ovog udubljen ovaj doljni dio sa supratne strane auspuha...srecom nije puko
 
Član
c0d14c je napisao(la):
pa vidjao sam ja ovo auto po sarajevu :icon_confused: tako da nije bombas

hehe jbt kakve bi imo koristi da vas supljiram....nije ferari jbt...obicni VW, ha ya :lol:
do sad sam vidio 4 ovakva auta u SA...
3 strana s amerckim tablicama, i jedan domaci iste boje i sve kao moj...
samo sto mislim da je evropska dzeta 1.8...a americka 2.5.....

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
jesi zvao sikimu,, on flekovanje radi profesionalno i ima komoru;)

imam njegov broj... sto si mi dao... :cool:
kad budem radio idem kod njega da vidim sta mi kaze i kod ovih na VP...
pa da vidim kakve su cijene...

uvijek treba pogledati gdje najbolje prodjes ....hehe jel tako? :D
 
Član
negledaj cijenu na takvom autu ne znaci ti 50-100 vise ipak kvalitet se gleda:icon_smile:
 
Top